Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

_DSC4720
Aistes
1/3
start stop bwd fwd

Šių metų lapkričio 4-5 dienomis Molėtuose vyko tarptautinis rankinio turnyras ''MOLĖTŲ KKSC TAURĖ- 2023''. Turnyre dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos komandos. Utenos DSC komandos dalyvavo 2012 m. gim. ir jaun. mergaičių ir berniukų, 2008 m. gim. merginų varžybose.

Trenerės Aistės Grigalienės mergaičių komanda varžėsi su Kauno raj. SM I, Kauno raj. SM II, Alytaus SRC I, Alytaus SRC ir Molėtų KKSC komandomis. Patyrusios tik vieną pralaimėjimą uteniškės iškovojo antros vietos medalius. Geriausia komandos žaidėja pripažinta Austėja Karaliūtė, jai puikiai varžybose talkino Adelė Keragalvytė, Mėta Laurinavičiūtė, Izabelė Kasperavičiūtė, vartininkė Goda Dičiūtė.

Džiuljetos Černiauskaitės berniukų komanda varžėsi su Molėtų KKSC, Talino (Estija), Polvos (Estija) ir Zarasų komandomis. Uteniškiai pralaimėjo Estijos komandoms (Talinui vienu tašku, Polvos 5 taškais) ir iškovojo trečiąją vietą. Naudingiausiu komandos žaidėju pripažintas Justinas Maigys, jam aikštelėje padėjo Dominykas Saktūkas, Paulius Bražėnas, patikimai vartus saugojo Ignas Karvelis.

Trenerės Reginos Butkienės auklėtinės dalyvavo metais vyresnių merginų grupėje, kur pogrupyje varžėsi su Luzdos (Latvija), Šiaulių SM „Dubysos“, Alytaus SRC, Kauno raj. SM, Molėtų KKSC komandomis. Bendroje įskaitoje uteniškės iškovojo 8 vietą. Geriausia komandos žaidėja pripažinta Estela Raškevičiūtė, jai varžybose talkino Gustė Lazdauskaitė, Kamilė Likauskaitė, Adrija Dūdėnaitė, bei vartininkė Rusnė Gimžauskaitė.

Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerės ir auklėtiniai iš turnyro grįžo pasisėmę daug žaidybinės patirties, emocijų ir toliau laukia Lietuvos rankinio čempionato varžybos.