-

ARTĖJANTYS RENGINIAI

Daugiafunkcis sporto centras (Aušros g. 20)

01.30 d. 15.30 val. Jaunučių U15 vaikinų krepšinio čempionatas Utenos DSC – Sostinės KM IV

Daugiafunkcis sporto centras (K. Donelaičio g. 38)

01.31 d. 15.30 val. U12 vaikų krepšinio čempionatas „Pirmasis iššūkis“ Utenos DSC – Panevėžio SC II

01.31 d. 17.30 val. 2023/2023 m. Lietuvos jaunimo rankinio čempionatas Utenos DSC – Kauno SM „Gaja“ -2

327861144_1362655991175621_5533459599492835112_n
328484879_3269953143334513_6290367060022243718_n
1/2
start stop bwd fwd

Sausio 27 dieną, Utenos DSC mergaičių rankinio komanda pradėjo antrojo rato Lietuvos vaikų rankinio čempionato kovas. Didysis turas vyko Alytuje, kur Utenos rankininkės nugalėjo Alytaus (20:4) bei Varėnos(26:8) komandas. Uteniškių komandoje daugiausiai įvarčių pelnė Austėja Karaliūtė, Adelė Keragalvytė, Mėta Laurinavičiūtė, Rusnė Paulauskaitė bei Tėja Prascevičiūtė

Prasideda komandų registracija į Utenos rajono II krepšinio lygą. Registracija vyks iki vasario 20 dienos 10.00 val. Registracija elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8-601-77720.
Komandų vadovų pasitarimas vasario 20 dieną 17.15 val. Utenos DSC konferencijų salėje (K. Donelaičio g. 38).

Tvarkaraštis >>>

Rezultatų lentelė >>>

Varžybų nuostatai >>>

Sausio 28 dieną Vilniuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos ir LLAF klubų komandinės varžybos. Uteną, Utenos DSC ir Utenos lengvosios atletikos klubą atstovavo keturi dabartiniai ir buvę sporto centro auklėtiniai. Ieva Zarankaitė moterų rutulio stūmimo rungtyje iškovojo taurę. Sportininkė rutulį nustūmė 15 metrų 45 centimetrus, parodė geriausią šio sezono rezultatą Lietuvoje ir jau ketvirtus metus iš eilės tapo nugalėtoja. Eglei Zarankaitei varžybos susiklostė nesėkmingai ir visi trys bandymai nebuvo užskaityti. Vyrų rutulio stūmimo rungtyje trečiąją vietą laimėjo buvęs sporto centro auklėtinis, dabar Lietuvos sporto universiteto antro kurso studentas Simonas Bakanas. Sportininkas geriausiu bandymu rutulį nustūmė 16 metrų 59 cenrimetrus. 400 m. distancijoje varžėsi buvęs sporto centro trenerio M. Saliamono, dabar Kauno SM Startas auklėtinis Mažvydas Bivainis. Sportininkas distanciją įveikė per 52.44 ir užėmė 8 vietą.

1/9

Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių futbolo 5x5 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose dalyvavo Aukštakalnio pradinės , Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus ir Krašuonos progimnazijos pradinukai.

Futbolo aikštelėje vyko atkakli kova, kur vienose varžybose prireikė net baudinių serijos, kad išsiaiškinti nugalėtoją.

Pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus pradinukai (vadovė Loreta Šapokienė). Nugalėtojų komandoje žaidė: Benas Kubiliūnas, Matas Didžgalvis, Jovydas Jankauskas, Dovydas Daunys, Tomas Loginovas, Edgaras Barčauskas, Dominykas Indrašius, Dominykas Tutkus.

Antrąją vietą po baudinių serijos iškovojo Aukštakalnio pradinės mokyklos, trečiąją – Krašuonos progimnazijos pradinukai.

Alytuje vyko 2023 metų atviros Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žiemos žaidynės. Stalo teniso, šaškių, šachmatų varžybose dalyvavo per 200 respublikos sportininkų.

Stalo teniso varžybose, kuriose jėgas bandė 19 miestų ir rajonų komandų ir kurioje galėjo dalyvauti sportininkai, kurie Lietuvos stalo teniso reintinge nėra tarp 150 geriausiųjų, kovos buvo atkaklios.

Puikiai žaidynėse pasirodė abi Utenos rajono stalo teniso komandos. Finaliniame mače tarp Utenos I komandos ir Jonavos stalo tenisininkų, esant lygiam rezultatui, lemtingas buvo moterų susitikimas. Pergalingus taškus Utenai pelnė Sniegina Lapinskė, nugalėjusi jonavietę Ingridą Maknevičienę.

Aukso medaliai įteikti Snieginai Lapinskei, Valdemarui Lapinskui, Edgarui Koverai. Sidabro medaliai atiteko Jonavos komandai. Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko Vilniaus I-oji komanda ir Utenos II komandos atstovai (Dovilė Petrulytė, Arūnas Petruškevičius ir Alvydas Kulikauskas). Pajėgesni buvo Vilnius I-os komandos atstovai, kurie ir iškovojo bronzos medalius. Utenos II-oji komanda liko ketvirta.

Šachmatų, varžybose uteniškiai buvo penkti, silpniau pasirodė šaškių mėgėjai.

Po trijų sporto šakų varžybų, likus tik futbolo varžyboms, kompleksinėje įskaitoje pirmauja Vilnius.

1674467128106
1674467128110
1674467324965
1674467324972
1674467324978
1/5

Šiauliuose vyko XX Tarptautinis Julijos Urbšienės vardo stalo teniso turnyras, kuriame dalyvavo stalo tenisininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Šiose varžybose dalyvavo ir Utenos DSC jaunieji sportininkai: Lėja Vaicvėnaitė, Smiltė Jakutytė, Kajus Kovera, Augustas Merkys, Vajus Tendzegolskis, Milvydas Petruškevičius (treneris Edgaras Kovera). Varžybos prasidėjo 2010 m. g. ir jaunesnių berniukų ir mergaičių grupės, kurioje dalyvavo 96 dalyviai. Puikiai berniukų grupėje pasirodė uteniškiai, kurie pasidalino prizines vietas. M. Petruškevičius iškovojo pirmąją vietą, o Vajus Tendzegolskis - antrąją, jiems buvo įteikti varžybų organizatorių prizai.

Pasibaigus jauniausių dalyvių grupei, varžybas pradėjo 2008 m. g ir jaunesni sportininkai, kurioje dalyvavo 62 dalyviai. Šioje grupėje uteniškiai taip pat neliko be apdovanojimų: Milvydas Petruškevičius iškovojo 2 vietą, kur po atkaklios kovos pralaimėjo savo varžovui iš Širvintų SM - A. Griškai. Vajus Tendzegolskis po dramatiškos kovos dėl 3-4 vietos, nugalėjo savo varžovą iš Ukmergės SM - B. Krikštaponį ir užėmė 3 vietą.

2023 01 20 d. Panevėžio atvirame jaunių ir jaunimo čempionate puikūs uteniškių rezultatai. Kristupas Vansevičius pagerino 51 metų senumo šuolio į aukštį Utenos rekordą 1.77 m. buvo 1.70 m., treneris M.Saliamonas. Jaunių grupė: 60 m. Nikas Vitkevičius 2 vieta, Paulius Giedraitis 3 vieta. Viltė Žiliukaitė 300 m 1 vieta, Austėja Deisadzė 2 vieta, Nojus Samarskis 1 vieta, Nikas Vitkevičius 2 vieta, Nojus Samarskis šuolis į tolį 1 vieta, Edvinas Sirutis 600 m 1 vieta.

Jaunimas: Kristupas Vansevičius šuolis į aukštį 1 vieta, Laurynas Maigys 2 vieta, Greta Pelanytė 60 m ir šuolis į tolį 2-tos vietos, Liepa Sadaunikaitė 2-tos vietos 800 m ir 400 m rungtyse, Dominyka Šeršniova 400m. 3 vieta, Laurynas Maigys šuolis į tolį 2 vieta ir 3 vieta Kristupas Vansevičius. Treneriai: M.Saliamonas ir J. Kirilovienė

Į Europos jaunimo žiemos olimpinį festivalį (EJOT) Italijos Friulio-Venecijos Džulijos regione, Lietuvos delegacijos sudėtyje išvyko ir Utenos daugiafunkcio sporto centro slidininkės sesės – dvynės Emilija ir Gabija Bučytės kartu su DSC slidinėjimo treneriu Stasiu Derviniu, kuris yra Lietuvos rinktinės treneris.

Lietuvos delegacijos sudėtyje 18 žiemos sporto atstovų. Nemažai lietuvių tai bus pirmas tokio lygio išbandymas, todėl ir tikslai jiems keliami skirtingi. Visgi ir pačio Europos jaunimo olimpinio festivalio idėja yra suteikti galimybę sportininkams įgauti neįkainuojamos patirties, o svarbiausia nugalėti save.