IMG_20200802_151935_
IMG_20200802_152152_
1/2
start stop bwd fwd

2020 Rugpjūčio 01-02 dienomis Pernu mieste (Estija) vyko Baltijos šalių U20 jaunimo komandinis čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro lengvosios atletikos sportininkai.
Trenerės Vitos Zarankienės auklėtinis Simonas Bakanas disko metimo rungtyje iškovojo sidabro medalį, o rutulio stūmimo rungtyje užėmė penktą vietą.
Mažvydas Bivainis 400 m rungtyje užėmė penktą vietą ir pasiekė asmeninį rezultatą 50.86, kitą dieną 200 m rungtyje užėmė šeštą vietą, bet pasiekė gerą asmeninį laiką 22.83
Paulius Ivaškevičius trišuolio rungtyje užėmė penktą vietą. Sportininkus treniruoja Mantas Saliamonas.

20200725_152623_compress59
20200725_152738_compress88
20200725_152923_compress15
20200725_153150_compress43
1/4

Antroji Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionato diena uteniškiams dar sėkmingesnė. Iškovoti net trys sidabro medaliai. Pirmasis medalį iškovojo Paulius Ivaškevičius. Sportininkas varžėsi trišuolio rungtyje, nušoko 14, 26 m. ir tai buvo antras rezultatas šiose varžybose. Antroji varžybų diena sėkmingesnė buvo ir Simonui Bakanui. Diskininkas paskutiniu bandymu diską nuskraidino 49.59 m., iškovojo antrąją vietą, pagerino asmeninį ir Utenos rajono rekordus. Varžybų paskutinė  rungtis buvo 200 m. bėgimas jaunuoliams. Šioje rungtyje varžėsi Mažvydas Bivainis. Uteniškis  distancijoje užtruko 23.02 sek. ir buvo apdovanotas sidabro medaliu.  Šie spirtininkai  pakviesti į Lietuvos jaunimo rinktinę ir rugpjūčio 1-2 dienomis atstovaus Lietuvą  Baltijos šalių jaunimo čempionate, kuris vyks Estijoje.

Sportininkus treniruoja V. Zarankienė ir M. Saliamonas.

20200724_154435_compress13
20200724_163738_compress53
20200724_164443_compress5
1/3

Liepos 24 d.  sostinės „Vingio“ stadione prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas. Jau pirmąją varžybų dieną uteniškiai džiugino savo pasiekimais.  Simonas Bakanas rutulio stūmimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą. V. Zarankienės auklėtinis 6 kg. rutulį  nustūmė 16,10 m., pagerino asmeninį ir Utenos rajono rekordus.  Mažvydas Bivainis varžėsi 400 m. distancijoje. Užtikrintai laimėjęs savo bėgimą ir distanciją įveikęs per 51,14,  bendroje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą. Sportininką treniruoja M. Saliamonas.

20200721_191748-min_1_1_compress18
20200721_1918210-min_1_1_compress69
1/2
Antradienį sostinės „Vingio“ stadione vyko tarptautinės Vilniaus sporto klubo „Cosma“ taurės varžybos, kuriose puikiai pasirodė Ieva Zarankaitė. Sportininkė nugalėjo disko  metimo rungtyje, pagerinusi vos prieš 3 dienas pasiektą asmeninį  rekordą. Paskutiniu bandymu Ievos mestas diskas skrido  61,88 m. Ieva nugalėjo ir rutulio stūmimo rungtyje, kurioje tolimiausias stūmimas buvo 16,08 m.
 Pasibaigus varžyboms buvo paskelbti ir apdovanoti  penki geriausius rezultatus pasiekę sportininkai, tarp kurių Ieva užėmė trečiąją vietą. Nugalėjo disko metikas Andrius Gudžius, antroje vietoje rutulio stūmikas Ashinija Miller, ketvirtoje vietoje - 400 m. bėgikė Modesta Morauskaitė ir penktoje 400 m. bėgikė Agnė Šerkšnienė.
Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas vyks  rugpjūčio 7-8 dienomis  Palangoje.

20200718_155844
20200718_155948
20200718_160158
20200718_161326
1/4

Šeštadienį Randverėje (Estija), vyko „Viimsi Gala“ metimų varžybos, kuriose dalyvavo  Utenos DSC ir Utenos lengvosios atletikos klubo auklėtinės Ieva ir Eglė Zarankaitės.
Ieva nenugalima buvo disko metimo ir rutulio stūmimo rungtyse. Uteniškė lygiai vienu metru pagerino asmeninį rekordą ir diską nuskraidino 61.60 m (x-59.96-x-x-61.60-59.66), beje, šiuo rezultatu užfiksavo naują Randverės stadiono rekordą. 4 kg. rutulį Ieva nustūmė 15.90 m.
Eglė Zarankaitė  diską numetė 48,08 m., pagerino asmeninį rekordą ir užėmė šeštą vietą, rutulį  sportininkė nustūmė 12,19 ir užėmė ketvirtą vietą.

IMG_1903
IMG_1971
IMG_1981
IMG_1993
1/4

Utenoje vyko atviros Utenos rajono stalo teniso varžybos, skirtos LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos prizams laimėti. Varžybose dalyvavo per 50 stalo tenisininkų iš Utenos, Birštono, Biržų, Zarasų, Jurbarko, Kauno, Ukmergės, Molėtų, Prienų, Rokiškio, Šiaulių, Švenčionėlių, Visagino, Vilniaus ir Latvijos.

Moterų tarpe nugalėjo Aurelija Kybartaitė (Vilnius), antra buvo Almina Saibutytė iš Dusetų, trečia Jurgita Grucytė (Vilnius).

Vyrų tarpe nugalėjo Osvaldas Juodelis (Utena), antras Mažvydas Tolvaiša (Utena) ir trečias šiaulietis Valdas Vabolis.

Paguodos turnyre nugalėjo Jolita Štrimienė (Jurbarkas), antras Milvydas Petruškevičius (Utena) ir trečias Erlandas Narušis (Šiauliai).

FB_IMG_1594675291429
FB_IMG_1594675295987
1/2
Vilniaus Vingio stadione rinkosi stipriausi Lietuvos disko metikai. Sportininkai varžėsi dėl Lietuvos LAF disko metimo taurių. Puikiai šiose varžybose dalyvavo Utenos DSC sportininkai, kurie į Uteną parvežė tris taures.  Moterų grupėje, pakartojusi asmeninį rekordą 60,60 m.,  pirmąją vietą iškovojo Ieva Zarankaitė. Šioje grupėje trečiąją vietą užėmė  Eglė Zarankaitė 43,78 m.  Jaunuolių grupėje antrąją vietą iškovojo Simonas Bakanas. Sportininkas 1,75 kg. diską nuskraidino 49,31 m.  ir pagerino asmeninį bei Utenos rekordą.
Šaunuoliai diskininkai!

108931720_3628198907206647_5409291319479130683_n
109125065_3628198757206662_6876070002991184517_n
109125067_3628198823873322_8219200631387017826_n
1/3

Ketvirtadienį 2020 07 09 Naktiniame Dechatlon Vilniaus kriteriume Nikolas Klimavičius iškovojo 1 vietą.
2020 07 10 Druskininkuose vyko dviračių sporto jaunučių porinių lenktynių čempionatas Aironas Gerdauskas poroje su Roku Stundžia iškovojo 3 vietą.
2020 07 11 Druskininkuose vyko jaunučių grupinės lenktynės 75 km distancijoje Rokas Stundžia užėmė 3 vietą.

20200629_173844
20200629_174659(0)
20200629_183246
1/3

Puikiai  vasaros sezoną pradėjo Utenos DSC auklėtinė - Tokijo olimpinių žaidynių kandidatė Ieva Zarankaitė. Birželio 25 d. Birštono metimų taurės varžybose Ieva tapo dukart nugalėtoja. Diską sportininkė  numetė 58,66 m. ir pagerino asmeninį rekordą, o Ievos stumtas  rutulys skrido 15,71 m.
Vos po keturių dienų  Vilniuje vyko Vilniaus miesto sporto centro suaugusiųjų čempionatas. Dar puikesniais rezultatais džiugino Ieva. Šeštu bandymu sportininkės mestas diskas nuskrido 60,60 m. ir taip beveik 2 metrais  pagerino savo asmeninį rekordą bei iškovojo pirmąją vietą.  Puikų rezultatą Ieva parodė ir rutulio stūmimo sektoriuje, kur iškovojo dar vieną pirmąją vietą. Ievos stumtas rutulys nuskrido 16,60 m.
Šiose varžybose vasaros sezoną pradėjo ir Eglė Zarankaitė. Rutulio stūmimo rungtyje sportininkė rutulį nustūmė12,46 m. ir  iškovojo trečiąją vietą. Eglės mestas diskas skrido 43,43 ir tai buvo penktas varžybų rezultatas.

106679882_1722088884607058_8544782315474889260_o
106726012_1722046194611327_9046147916610514004_o
83510416_1722982664517680_6544009980165406198_n
1/3

Latvijoje Dobeles mieste liepos 4-5 dienomis vyko dviratininkų varžybos. Asmeninės lenktynės laikui ir grupinės lenktynės. Berniukų amžiaus grupėje 10 km asmeninėse lenktynėse laikui Nojus Bražėnas iškovojo pirmajà vietą, Nikolas Klimavičius 2 vietą. Jaunučių amžiaus grupėje asmeninėse lenktynėse laikui Aironas Gerdauskas iškovojo 1 vietą, Rokas Stundžia 3 vietą. Grupinėse lenktynėse berniukų amžiaus grupėje 30 km distancijoje grupinėse lenktynės Nedas Dijokas iškovojo 3 vietą.

IMG_1788
Sporto_vilkai
UTA-Juventus
Utenos_DSC
1/4

Finalinėmis varžybomis baigėsi stipriausios Utenos rajono krepšinio lygos varžybos. Po sužaistų dviejų ratų, išaiškintos stipriausios rajono pirmosios lygos komandos, kurios superfinaluose išaiškino lygos čempioną ir prizininkus.
Pirmieji kovas pradėjo „Profesorių“ ir BC „Žynys“, kurie kovoje dėl 7-8 vietų. Vyko atkakli kova, kur tik paskutinėmis sekundėmis paaiškėjo, kad stipresni šiais metais BC „Žynys“ 82:81.
Dėl mažosios taurės šiais metais kovojo „Nosted mechanika“ ir „Ritaugo“ komandos. Nuo pat pirmų minučių į priekį išsiveržusi „Ritaugos“ komanda nepaleido pergalės ir laimėjo rungtynes 73:50.
Kovoje dėl trečiosios vietos, susitiko „Policijos“ ir Utenos DSC komandos, kur pusfinaliuose Utenos DSC nusileido „Sporto vilkų komandai“ 75:85, „Policija“ pralaimėjo „UTA-Juventus“ 65:105. Trečiąją vietą iškovojo Utenos DSC komanda, kuri įveikė „Policijos“ komandą rezultatu 94:75. Bronzos medalius laimėjo: Dovydas Zaranka, Dovydas Velutis, Martynas Eisinas, Tomas Mackonis, Tomas Markevičius, Paulius Martinonis, Ignas Jackevičius, Arijus Maniušis, Rytis Jasinevičius, Edvinas Kirvelis, Deividas Dijokas, komandos treneris Tomas Mackonis.

Skaityti daugiau...

104928740_571909596826450_2982013243355355643_n
106279682_294973361909980_5356438804164521749_n
1/2

2020 06 26 d. Utenoje vyko Lietuvos vaikų gim. 2008 m. ir jaun. komandinio stalo teniso čempionato finalinės varžybos. Į šias varžybas atvyko 10 Lietuvos stipriausių berniukų ir mergaičių komandos. Utenos berniukų komanda už kurią žaidė: Milvydas Pertruškevičius, Vajus Tendzegolskis, Augustas Merkys iškovojo bronzos medalius! Sveikinimai jiems už puikų žaidimą!