70758275_10219918353339867_4981182488693964800_o
70979222_10219918348859755_5236141823377801216_o
1/9
start stop bwd fwd

Baigėsi Utenos miesto futbolo pirmenybės. Varžybos buvo vykdomos trijų ratų sistema. Po pirmojo rato, surinkę 7 taškus, pirmavo „FK-2003 futbolininkai. „Draco“ komanda atsiliko vienu tašku. Po antrojo rato „FK-2003“ komanda turėjo 16 taškų ir antrąją vietą užimančią „Draco“ komandą lenkė septyniais taškais. Trečiajame rate visas pergales iškovojo „Draco“ futbolininkai, bet galutinėje įskaitoje Utenos miesto futbolo pirmenybių nugalėtojais, surinkę 20 taškų, tapo „FK-2003“ komanda. Antrąją vietą iškovojo „Draco“ futbolininkai (18 tšk.). Treti liko „Dyve United“(9 tšk.).
Nugalėtojų komandoje žaidė: Edvinas Žvirblis, Edgaras Kairys, Kęstas Vaškelis, Juozas Dudėnas, Sigitas Skruzdys, Rimvydas Čekuolis, Ričardas Bujavičius, Evaldas Žulys, Alfredas Samulis, Andrius Rupšys, Linas Raslanas, Ramūnas Paškevičius, Eringas Degutis, Renaldas Laurinavičius, Vladas Miškinis.
Futbolo pirmenybių geriausio žaidėjo prizas įteiktas Kęstui Vaškeliui („FK-2003“), geriausio vartininko – Benui Modiejui („Draco“).
Geriausi komandų žaidėjai – Saulius Auškalnis („Draco“), Tomas Varaneckas („Dyve United“), Sigitas Skruzdys („FK-2003“),Faustas Slesoriūnas („Saulė“).

Gatvės krepšinio turnyras 3x3

Rugsėjo 6 dieną K. Donelaičio aikštelėje, kur įrengtos keturios naujos krepšinio aikštelės susirinko krepšininkai, kurie dalyvavo gatvės krepšinio turnyre 3x3. Varžybos vyko aštuoniuose amžiaus grupėse, viso 42 komandos.
Mergaičių 2005 metų gimimo ir jaunesnių grupėje pirmąją vietą iškovojo komanda AVE (E. Pužaitė, V. Treinytė, A. Valiulytė), vyresniųjų mergaičių grupėje – „Damutės“ (E. Pernavaitė, U. Steponėnaitė, K. Rusteikaitė), vaikų 2009 metų gimimo ir jaunesnių grupėje – „Stipriausi“ (M. Kazickas, T. Lebednykas, D. Satkūnas), vaikų 2007-2008 metų gimimo – „Utenos DSC“ (N. Stefanec, M. Pelurtis, O. Zarakovskij), vaikų 2005-2006 metų gimimo grupėje nugalėjo komanda „Burbuliukai“ (T. Didžgalvis, K. Jonelis, A. Maciušonis, J. Čepukas), jaunučių 2003-2004 metų – „AND ONE“ (L. Rudis, A. Šalkauskas, R. Šukšta, L. Sabaliauskas), vyrų grupėje nugalėjo „Smogikai“ (T. Mackonis, I. Jackevičius, M. Eisinas), veteranų – „Autoremota“ (D. Vaickus, A. Vaičius, T. Didžgalvis, N. Vilūnas). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais.

Skaityti daugiau...

1
IMG_8230
IMG_8273
1/3

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją ir siekiantis pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.
Utenoje vyko antrojo etapo zoninės varžybos, kuriose dalyvavo Utenos, Ukmergės, Anykščių, Molėtų, Zarasų, Visagino ir Ignalinos savivaldybių komandos.
Pusdienį vykusiose varžybose išaiškino nugalėtojus ir prizininkus. 1-3 vietas šiame etape iškovojusios komandos iškopė į finalinį žaidynių etapą, išskyrus futbolo ir stalo teniso rungtyse- čia pateko po dvi komandas.
Džiugu, kad visos šiose varžybose dalyvavusios Utenos rajono komandos iškovojo prizines vietas ir pateko į finalines varžybas. Zonos nugalėtojais tapo Utenos miesto krepšinio veteranų ir moterų, šaškių, stalo teniso komandos, Leliūnų seniūnijos virvės traukikai. Antrąsias vietas iškovojo Utenos miesto krepšininkai, futbolininkai bei tinklininkai ir tinklininkės. Trečiąsias vietas laimėjo Utenos  miesto šachmatų ir Utenos seniūnijos smiginio atstovai. Seniūnų varžybose laimėjo Alantos seniūnas Aidonas Užubalis, antras Leliūnų seniūnas Renaldas Būga.
Finalinės XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių varžybos vyks rugsėjo 21 dieną Gargžduose.

Paskutinėmis rugpjūčio dienomis Kohila mieste (Estijoje)  vyko Tarptautinės metimų serijos V etapo varžybos. Sėkmingai jose dalyvavo Ieva Zarankaitė. Sportininkė  diską numetė 57,84 m., iškovojo pirmąją vietą, pasiekė stadiono rekordą ir parodė antrą geriausią rezultatą savo karjeroje.  Rutulį Ieva  nustūmė 15,45 ir užėmė antrąją vietą.
Ievai laukia dar du startai Estijoje, kur ji bandys pagerinti  asmeninį rezultatą, kuris suteiktų galimybę dalyvauti rugsėjo pabaigoje Katare  vyksiančiame Pasaulio čempionate.

krepsinis1
krepsinis2
krepsinis3
1/3

Paskutinėmis vasaros dienomis Alytuje vyko jau tarptautinis krepšinio turnyras, skirtas Jurgitos Štreimikytės- Virbickienės bei Alytaus SRC taurei laimėti. Kiekvienais metais šis turnyras tampa vis populiaresnis ir masiškesnis. Šiais metais dalyvavo 10 komandų, trejose amžiaus grupėse.
Atidarymo metu jaunosioms sportininkėms gražių žodžių negailėjo Jurgita Štreimikytė- Virbickienė, linkėdama jaunimui bendrauti, draugauti, sistemingai sportuoti, sveikai gyventi, turiningai leisti laisvalaikį.
Jaunesniųjų mergaičių (gim. 2004-2005 m.) amžiaus grupėje dalyvavo 4 komandos: Marijampolės ŽSM, Panevėžio KKSC, Utenos DSC ir Alytaus SRC komandos. Čia fortūna nusišypsojo turnyro naujokėms- Utenos DSC merginoms (trenerė Eglė Žygelytė), antroje vietoje liko Panevėžio KKSC (trenerė Ilona Rimšienė), trečioje Alytaus SRC komanda (trenerė Egidija Paužuolienė), ketvirtosios- Marijampolės ŽSM krepšininkės (treneris Stasys Žaliabarštis).
Utenos DSC komandoje žaidė: Eva Pernavaitė, Urtė Steponėnaitė, Gelija Bartaškaitė, Arminta Petraitytė, Otilija Beinoraitė, Kamilė Rusteikaitė, Indrė Gasiulytė, Laura Stankelytė, Toma Didžgalvytė, Vytė Treinytė, Austėja Valiulytė, Melita Tarutytė.

IMG_8134
IMG_8137
IMG_8134
IMG_8137
1/2

Baigėsi pirmą kartą vykdytos atviros Utenos miesto moterų futbolo (7 x 7) pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo keturios komandos. Varžybos vyko dviejų ratų sistema. Turnyrą vykdė Utenos daugiafunkcis sporto centras. Po atkaklių paskutinio turo rungtynių paaiškėjo turnyro nugalėtojai ir prizininkai. („Kupiškio TVM“ – Utenos „Utenio moterys“ 1:0)
Trečiąją vietą iškovojo „Kupiškio TVM“ komanda. Antros liko Utenos „Utenio moterys“. Nugalėtoja tapo „MFK Utena“ moterų komanda, kurioje žaidė Kotryna Vapsvaitė, Lolita Andrašė, Džiuginta Kažukauskaitė, Goda Masiulienė, Laura Slavinskaitė, Laura Uchtomskaja, Ermina Pernavienė, Urtė Damauskaitė, Inga Lekavičienė, Agnė Poviliūnienė, Goda Šuminė, Paulina Baulienė, Diana Elmantaitė – Pernavienė. Komandos vadovė Diana Elmantaitė – Pernavienė.
Buvo išrinktos geriausios komandų žaidėjos. „Vytrolma“ komandos – Vygantė Klimašauskaitė, „MFK Utena“ – Laura Slavinskaitė, „Kupiškio TVM“ – Gerda Navickaitė, Utenos „Utenio moterys“- Jolita Ančienė.
Geriausia pirmenybių žaidėja – Kamilė Gaidytė (Utenos „Utenio moterys“), geriausia vartininkė – Judita Remeikaitė (Utenos „Utenio moterys“).

UTENOS DAUGIAFUNKCIS SPORTO CENTRAS KVIEČIA

STEBĖTI PASAULIO KREPŠINIO ČEMPIONATO KOVAS K.Donelaičio g. 38, didžiojoje salėje

01/26

Utenoje A. Šapokos stadiono tinklinio aikštelėje vyko atviros Utenos miesto parko tinklinio varžybos, skirtos LSD „Žalgiris“ prizams laimėti. Vyrų grupėje varžėsi šešios komandos iš Utenos, Molėtų, Ignalinos. Moterų grupėje – keturios komandos iš Utenos, Kupiškio.
Vyrų grupėje kovo vyko pogrupiuose, po dvi stipriausias komandas pateko į pusfinalius, kur „Baseino“ komanda 2:0 įveikė „Utenos“ komanda ir „Sunki diena“ 2:0 įveikė „Ešerio“ komanda. Dėl trečios vietos susitiko svečiai iš Molėtų „Ešerio“ komanda ir „Utenos“ komanda. Po atkaklios kovos rezultatu 2:0 nugalėjo uteniškiai, kurie iškovojo bronzos medalius (Mantas Valunta, Šarūnas Pūras, Dominykas Juodka, Artas Kuzmenko). Dėl pirmosios vietos susitiko „Sunki diena“ komanda iš Ignalinos ir „Baseino“ komanda iš Utenos. Vyko atkakli kova kur tik kelių tašku skirtumu (16:14; 15:12) pirmąją vietą ir LSD „Žalgiris“ taurę iškovojo svečiai iš Ignalinos, komanda „Sunki diena“ (Vytautas Kisielius, Andrius Grinevičius, Ruslanas Pavkinas), sidabro medalius iškovojo „Baseino“ komanda (Edmundas Pelėda, Aistis Juočepis, Tomas Mackonis).
Moterų grupėje kovojo keturios komandos rato sistema. Atkakli kova vyko dėl trečios vietos, kur susitiko komanda iš Utenos „FRESH“ ir „KTVM mokinės“ (Kupiškis), šiose varžybose prireikė trečių varžybų po kurių paaiškėjo, kad trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo „FRESH“ (Ieva Gineitytė, Greta Jekovleva, Ieva Kvietkauskienė). Kovoje dėl pirmosios vietos susitiko „Utena“ ir komanda iš Kupiškio „KTVM Mokytojos“. Pirmosios vietos laimėtojos paaiškėjo tik po trečių varžybų, kur aukso medalius ir LSD „Žalgiris“ taurė iškovojo „Utenos“ komanda (Irma Maigienė, Inga Valuntė, Aušra Kisieliūtė). Sidabro medaliais pasipuošė svečiai iš Kupiškio „LTVM Mokytojos“ (Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė, Rūta Šilinytė).