IMG_9783
IMG_9802
IMG_9831
01/33

Balandžio 22-23 dienomis Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Lietuvos vaikų U-11 mergaičių ir berniukų rankinio čempionato finalinės varžybos, kuriose dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai.

Jaunosios rankininkės, trenerė Aistė Grigalienė, finaliniame savaitgalyje varžėsi su Kauno SM „Gaja“, Kauno rajono SM-1, Kauno rajono SM-2 komandomis.

Rankininkai, trenerė Džiuljeta Černiauskaitė, varžėsi su Vilniaus SM „Sostinės tauro“, Kauno SM „Gaja“ – I ir Eišiškių A. Ratkevičiaus SM.

Nugalėjusios visas savo varžoves Utenos daugiafunkcio sporto centro jaunosios rankininkės iškovojo 2022/2023 metų Lietuvos vaikų U-11 rankinio čempionato auksą. Nugalėtojų komandoje žaidė: Austėja Karaliūtė, Adele Keragalvytė, Mėta Laurinavičiūtė, Izabelė Kasperavičiūtė, Rusnė Paulauskaitė, Evita Balaišyte, Evita Lukšytė, Rusnė Urvakytė, Elija Tuskenytė, Katrė Zabulytė, Karina Zenevičiūtė, Jorė Petrolėnaitė, Ugnė Kasparavičiūtė, Goda Dičiūtė, Milita Baranauskaitė, Saulė Grigėnaitė, Ela Šerepekaitė, Patricija Macijauskaitė, Ema Žibaitė, komandos trenerė Aistė Grigalienė.
Antrąją vietą iškovojo Kauno rajono SM -1, trečiąją – Kauno raj. SM-2, ketvirtąją – Kauno SM „Gaja“.

Berniukų grupėje ketvirtąją vietą iškovojo Vilniaus SM „Sostinės tauras“, trečiąją – Kauno SM „Gaja“ – I, antrąją – Eišiškių A. Ratkevičiaus SM. Pirmąją vietą 2022/2023 metų Lietuvos vaikų U-11 rankinio čempionate iškovojo Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai.

Aukso medalius iškovojo: Ignas Karvelis, Justinas Maigys, Paulius Lisinskas, Ugnius Jasinskas, Paulius Bražėnas, Jonas Vištelis, Džiugas Guiga, Adomas Balaika, Džiugas Juodėnas, Dominykas Indrašius, Einoras Volskis, Džiugas Satkūnas, Tomas Vištelis, Dominykas Satkūnas, Laurynas Kviklys, komandos trenerė Džiuljeta Černiauskaitė.