340769385_204553015624432_2380087335407922761_n
340814450_152542217760944_3444822556250396697_n
1/2

2023 m. balandžio 15–16 d. Druskininkų sporto centre vyko XVIII – as Tarptautinis jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyras, kuriame dalyvavo šešios vaikų (U14) berniukų (gim 2009 m.) komandos iš Druskininkų, Alytaus, Utenos, Kauno, Varėnos, Ukrainos - Odesos miesto.

Rankinio turnyre komandos rungtyniavo suskirstytos į du pogrupius, po tris komandas. Pogrupio varžybose Utenos DSC vaikinų komanda (treneris G. Paukštė) 38:31 įveikė Alytaus SRC ir rezultatu 33:25 nugalėjo Druskininkų SC komandą.

Antrąją varžybų dieną Utenos DSC rankininkai finale žaidė su Odesos miesto „Yuzhne Portovyk“ komanda ir jai pralaimėjo.

Turnyro organizatoriai Utenos DSC komandos geriausiu žaidėju pripažino Martyną Jančį, kuris gavo atminimo prizą. Utenos DSC komandai įteikta II vietos taurė.