Prahos rankinio taurė yra didžiausias tarptautinis jaunimo rankinio turnyras kuris vyksta sporto salėse, reguliariai vykstantis per Šv.Velykų šventes nuo 1992 m.

Kasmetinis rankinio turnyras, deja, buvo atšauktas dėl pasaulinės koronaviruso pandemijos ir nevyko nuo 2020 metų.

Po dviejų metų pertraukos jis vėl įvyko Čekijoje, Prahos mieste balandžio 14-18 dienomis.

29 tarptautiniame rankinio turnyre „Prague handball cup – 2022“ dalyvavo 377 komandos iš 15 valstybių. Pagal gimimo metus vaikinai ir merginos buvo suskirstyti į penkias amžiaus grupes. Jauniausi 11 metų , vyriausi 19 metų amžiaus.

Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai dalyvavo 2003 m.g. vaikinų amžiaus grupėje, treneriai Gediminas Paukštė ir Džiuljeta Černiauskaitė. Šioje amžiaus grupėje, turnyre dalyvavo 33 komandos iš 9 valstybių. Jos buvo suskirstytos į penkias grupes. Utenos DSC rankininkai grupės varžybose žaidė su trimis Čekų, viena Belgijos, Danijos, Voketijos komandomis. Utenos komanda grupės varžybose iškovojo 2 pergales ir patyrė 4 pralaimėjimus. Dėl B taurės, Utenos DSC komanda 1/8 varžybų etape susitiko su Čekijos TJ Sokol Praha Vršovice komanda, ir jai pralaimėjo rezultatu 10:15.

Po šio pralaimėjimo Utenos rankininkai savo dalyvavimą rankinio turnyro varžybose baigė.

Utenos DSC rankinio treneris
Gediminas Paukštė