Sausio 28 dieną Vilniuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos ir LLAF klubų komandinės varžybos. Uteną, Utenos DSC ir Utenos lengvosios atletikos klubą atstovavo keturi dabartiniai ir buvę sporto centro auklėtiniai. Ieva Zarankaitė moterų rutulio stūmimo rungtyje iškovojo taurę. Sportininkė rutulį nustūmė 15 metrų 45 centimetrus, parodė geriausią šio sezono rezultatą Lietuvoje ir jau ketvirtus metus iš eilės tapo nugalėtoja. Eglei Zarankaitei varžybos susiklostė nesėkmingai ir visi trys bandymai nebuvo užskaityti. Vyrų rutulio stūmimo rungtyje trečiąją vietą laimėjo buvęs sporto centro auklėtinis, dabar Lietuvos sporto universiteto antro kurso studentas Simonas Bakanas. Sportininkas geriausiu bandymu rutulį nustūmė 16 metrų 59 cenrimetrus. 400 m. distancijoje varžėsi buvęs sporto centro trenerio M. Saliamono, dabar Kauno SM Startas auklėtinis Mažvydas Bivainis. Sportininkas distanciją įveikė per 52.44 ir užėmė 8 vietą.