2023-01-6-7 Klaipėdos mieste vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionatas.
Utenos DSC lengvaatlečiai pasiekė asmeninius rezultatus ir iškovojo daug medalių.
Jaunių grupė: 300 m 2 vieta Rytis Malakauskas ir Viltė Žiliukaitė, 3 vietą Austėja Deisadzė, rutulys 2 vieta Evelina Biveinytė.
Jaunimo grupėje: Šuolis į tolį 1 vietą Laurynas Maigys, 2 vieta Kristupas Vansevičius, o trišuolio rungtyje Laurynas 1 vieta, Kristupas 3 vieta, 3 km. bėgime 3 vieta Liepa Sadaunikaitė. 4x200 m merginų estafetė iškovojo 1 vietą Greta Pelanytė, Viltė Žiliukaitė, Liepa Sadaunikaitė , Austėja Deisadzė.
Vaikinų 4x200 estafetė iškovojo taip pat 1 vietą Nojus Samarskis, Laurynas Maigys, Kristupas Vansevičius, Rytis Malakauskas. Sportininkus treniruoja J. Kirilovienė ir M. Saliamonas