395495304_161330653730817_2604568272725560747_n
398290915_161330680397481_4475660658218079839_n
1/2

Spalio 29 dieną Vilniuje vyko vaikų ir jaunimo Vilniaus 3x3 čempionatas, kuriame dalyvavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai. Varžybose dalyvavo trenerės Aurimės Daivos Ališauskaitės U12 komandos (Utenos DSC-Umaras ir Utenos DSC), Kęstučio Čepulio U16 komanda (Utenos DSC). Utenos DSC-Umaras merginų komanda nugalėjo visas savo varžoves ir tapo U12 grupės nugalėtojomis (Radvilė Maigytė, Rusnė Pupelytė, Adelina Mikaitė), Utenos DSC komanda iškovojo trečiąją vietą (Goda Kondratavičiūtė, Emilija Vingilytė, Urtė Bagdanovaitė). U16 grupėje Utenos DSC krepšininkai pusfinalyje nusileido „Fortena Go“ žaidėjams ir kovoje dėl 3-4 vietos nepavyko iškovoti pergalės. Uteniškiai iškovojo ketvirtąją vietą.