Utenos daugiafunkcio sporto centro jaunieji krepšininkai (treneris Tomas Mackonis) dalyvavo Aukštaitijos krepšinio lygos čempionate, kuriame varžėsi aštuonios vaikų gimusių 2013 metais ir jaunesnių komandos. Komandos pirmajame etape regioniniu principu buvo paskirstytos į du pogrupius, kuriuose sužaidė dviejų ratų sistema ir išsidalino vietas. Aukštaitijos vaikų krepšinio lygoje pirmąjį sezoną žaidžia 8 komandos iš Rokiškio, Pasvalio, Kupiškio, Visagino, Utenos, Ukmergės, Panevėžio ir Švenčionių miestų.

Savo pogrupyje uteniškiai užėmė antrąją vietą ir atkrentamosiose susitiko su kito pogrupio trečia vieta- Panevėžio SII akademija, kurią įveikė du kartus 47:6, 51:21. Pusfinalyje Utenos DSC krepšininkai nugalėjo Rokiškio KKSC krepšininkus 68:57, 75:59 ir pateko į pagrindinį finalą.

Pagrindiniame finale uteniškiai susitiko su Ukmergės SC krepšininkais. Po atkaklios kovos jaunieji Utenos DSC krepšininkai rezultatu 53:47 nusileido Ukmergės SC sportininkams ir iškovojo antrąją vietą.

Sidabro medalius iškovojo: Eivinas Varkavičius, Danielius Karalius, Emilis Skersis, Jovydas Jankauskas, Rokas Stankevičius, Pijus Dauka, Arminas Jazbutis, Sigitas Mikučionis, Adas Steponėnas, Kajus Jonikavičius, Ainius Šapoka, Dovydas Alekna, Christianas Kupriūnas, Domantas Čekanauskas, Benediktas Puža, Kristupas Purvinis, Robertas Žičkus, Deimantas Mikšys.