unnamed1
unnamed
unnamed1
1/2

Vasario 16 dieną Utenos daugiafunkcio sporto centro krepšinio 3x3 komanda (treneris Kęstutis Čepulis) dalyvavo Panevėžyje vykusiame tarptautiniame 3x3 krepšinio turnyre, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Įveikę Latvijos komandą uteniškiai iškovojo bronzos medalius.

Vasario 18 dieną Palangoje finišavo MKL-BERGO 3x3 reguliarus sezonas. Puikiai jaunučių vaikinų U-16 čempionate finišavo Utenos DSC krepšininkai. Paskutiniame reguliaraus sezono Palangos etape uteniškiai sugebėjo pasidabinti bronzos medaliais, surinko reikiamą kiekį reitingo taškų ir užsitikrino vietą į pavasarį vyksiantį finalinį turą, kuriame ir paaiškės pirmieji MKL-BERGO 3x3 čempionato nugalėtojai. Komandoje žaidė: Normantas Juršys, Deividas Sakalauskas, Dovydas Birieta, Kasparas Kazickas.
Ne taip sėkmingai varžybos klostėsi U-14 čempionato dalyviams. Nors stengėsi ir kovojo, tačiau patekti į finalinį etapą jiems nepavyko.