Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

339315204_164629303153653_8345392779305031436_n
339328244_1403535460404143_6878667177050305754_n
1/7
start stop bwd fwd

2023.03.31-2023.04.02d. Italijoje Lignano Sabbiadoro mieste, vyko 12-as SKDUN Europos Shotokan karate čempionatas. Garsindami Lietuvą bei Utenos miestą šiame čempionate dalyvavo Utenos DSC/IMPULSAS komanda, kurią sudarė du treneriai: Kastytis Stankevičius, Kristina Skorochodovaitė ir aštuoni sportininkai: Meda Bružaitė, Viktorija Petruokaitė, Rokas Druteika, Benas Mieželis, Dominykas Žala, Tomas Burokas, Domas Stankevičius, Emilis Marčenkovas. VISO IŠKOVOJOME 6-IS MEDALIUS!
Benas Mieželis 14-15m. KUMITE IPPON SHOBU -57kg. rungtyje užėmė III-ąją vietą.
Domas Stankevičius 16-17m. KUMITE IPPON SHOBU -73kg. rungtyje užėmė III-ąją vietą.
Emilis Marčenkovas 18-20m. KUMITE IPPON SHOBU ir KUMITE SANBON +78kg rungtyse užėme dvi III-asias vietas.
Kristina Skorochodovaitė + 40 metų grupėje OPEN VETERANS kumite rungtyje užėmė I-ąją vietą.