IMG_4521
IMG_4524
IMG_4526
01/20

Gegužės 24 d. „Utenio“ stadione vyko lengvosios atletikos jaunučių ir vaikų "Aukštaitijos taurė 2018" varžybų 4-tasis baigiamasis etapas.

Varžybose dalyvavo lengvaatlečiai iš Utenos, Kupiškio, Pasvalio, Pakruojo, Panevėžio, Kėdainių, Biržų, Rokiškio. Puikiai varžybose startavo Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerio Manto Saliamono auklėtiniai: vaikų grupėje 60 m bėgimo rungtyje Austėja Jučiūtė iškovojo II vietą, o 200 metrų distancijoje liko trečia, šuolio į tolį rungtyje nugalėjo Laurynas Maigys, antras liko Kristupas Vansevičius, 60 m barjeriniame bėgime Dominykas Klimas – II vieta. Trenerės Jurgitos Kirilovienės auklėtinių rezultatai: 60 metrų bėgimo rungtyje Austėja Dijokaitė užėmė trečiąją vietą, 60 m ir 200 m bėgimuose Rytis Malakauskas buvo antras, 500 m bėgime antrąją vietą iškovojo Nedas Pelėda, o trečiąją – Nojus Ketvirtis. Susumavus  visus Aukštaitijos  taurės etapus nugalėtojų taures iškovojo Austėja Jučiūtė (60 m bėgimo rungtis) ir Laurynas Maigys (šuolio į tolį rungtis) treneris Mantas Saliamonas.