2017-11-09_kvadratas1
2017-11-09_kvadratas2
2017-11-09_kvadratas3
2017-11-09_kvadratas4

Kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato varžybos

Lapkričio 8 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono kaimo vietovių mokinių kvadrato varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Norą pasivaržyti kvadrato aikštelėje pareiškė keturios komandos: Daugailių, Saldutiškio pagrindinės mokyklos, Užpalių gimnazija ir Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyrius. Pirmąją vietą, Utenos DSC taurę ir Vip picą, iškovojo Daugailių pagrindinės mokyklos mokiniai: Matas Daubaras, Dovydas Šuminas, Matas Barkus, Mantas Sujavičius, Tautvydas Vaikutis, Armanda Lukauskaitė, Gabrielė Zinkevičiūtė, Ieva Dainytė, Deimantė Kasparavičiūtė, Gabrielė Puljanauskaitė, komandos vadovė Svetlana Dervinienė. Antrąją vietą iškovojo Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyriaus sportininkai, trečiąją- Užpalių gimnazijos mokiniai.