Kaip ir kiekvienais metais vasarą pasitinkame su olimpine diena. Paskutinę gegužės mėnesio popietę prie Utenos daugiafunkcio sporto centro rinkosi jaunieji olimpiečiai. Olimpinės dienos tikslas – skatinti žmones būti fiziškai aktyviais ir atrasti naujas sporto šakas. Olimpinės dienos organizatoriai Utenos daugiafunkcis sporto centras, partneriai plk. Prano Saladžiaus 9-oji šaulių rinktinė, miesto bendrojo lavinimo mokyklos, LSD „Žalgiris“ Utenos rajono taryba.

Parodomąją programą atliko Utenos DSC ir sporto klubo „Impulsas“ Shotokan karate atstovai (treneris Kastytis Stankevičius). Lietuviška olimpinė diena turi ir savo distancija – lietuvišką olimpinę mylią (1988 metrai). Kuri simbolizuoja Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrimo metus. Greičiausios mylios bėgime buvo slidininkės Gabija Bučytė, Emilija Bučytė ir Ieva Dainytė, vaikinų tarpe lengvaatlečiai Rytis Malakauskas, Nojus Samarskas ir Edvinas Sirutis.

Po mylios bėgimo vyko šventė „Judėk, sužinok, atrask“, kur vyko įvairios varžybos, konkursai.

Olimpinėje dienos šventėje laimėjo visi, juk olimpinės dienos devizas: „Citius, altius, fortius“-drauge“, kreipimasis, kviečiantis tobulėti olimpine dvasia.