Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šachmatų varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybos buvo asmeninės ir komandinės. Mokiniai varžėsi dvejose grupėse: progimnazijų ir gimnazijų.

Progimnazijų grupėje berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo Nojus Pakenis (Vyturių progimnazija), antrąją Edvinas Drobelis (Vyturių progimnazija) ir trečiąją – Nojus Purvinis (Aukštakalnio progimnazija). Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo Viktorija Tutinaitė (Aukštakalnio progimnazija), antrąją Gabija Šukaitytė (Vyturių progimnazija).

Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Vyturių progimnazijos mokiniai: Edvinas Drobelis, Oskaras Kanopa, Nojus Pakenis, Gabija Šukaitytė, komandos vadovė Jurgita Kirilovienė.

Gimnazijų grupėje vaikinų grupėje prizines vietas išsidalino A. Šapokos gimnazijos mokiniai, pirmąją - Skirmantas Žukas, antrąją - Jonas Smolianskis, trečiąją - Vakaris Jankauskas. Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo Rugilė Stundžiaitė, antrąją Liepa Čiutaitė, trečiąją – Simona Katinaitė (A. Šapokos gimnazijos atstovės).

Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo A. Šapokos I komanda: Simonas Bikelis, Marijus Tamašauskas, Rugilė Stundžiaitė, Nojus Pranskūnas, komandos vadovas Antanas Matulis. Antroji vieta atiteko A. Šapokos II komandai, trečioji – „Saulės“ gimnazijos mokiniams.