Daugiafunkcio sporto centro pagrindinėje salėje vyko Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių krepšinio 3x3 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Stebėti varžybas atvyko Utenos „Juventus“ krepšininkas Gintautas Matulis, kuris ir apdovanojo nugalėtojus ir prizininkus.

Utenos daugiafunkcio sporto centro taurę ir aukso medalius iškovojo mokyklos – darželio „Varpelis“ auklėtiniai: Justinas Maigys, Radvilė Maigytė, Tajus Šakalys, Jovaidas Vinikas, komandos vadovė Gintarė Kairienė.

Atkakli kova vyko varžybose dėl antros vietos, kur aidint sirenai paaiškėjo nugalėtojai. Antrąją vietą iškovojo Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus pradinukai: Jovydas Jankauskas, Adelina Mikaitė, Ignas Karvelis, Benas Kubiliūnas, komandos vadovė Loreta Šapokienė. Trečioji vieta atiteko Aukštakalnio pradinės mokyklos mokiniams: Arminui Jazbučiui, Ainiui Šapokai, Kristupui Purviniui, Eivinui Varkavičiui, komandos vadovės Angelė Marcinkevičienė, Jurgita Jankauskaitė.