Utenos daugiafunkciame sporto centre šurmuliavo pradinukai, kurie varžėsi „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Per 100 pradinukų varžėsi aštuoniose estafetėse, kuriose reikėjo vikrumo, greitumo ir sumanumo. Varžybose dalyvavo: Utenos Vyturių, Krašuonos progimnazijos, Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus, Aukštakalnio pradinės mokyklos ir mokyklos – darželio „varpelis“ mokiniai.

Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad trečiąją vietą iškovojo Aukštakalnio pradinė mokykla (komandos vadovė Angelė Marcinkevičienė ir Jurgita Jankauskaitė), antrąją – Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius (komandos vadovė Loreta Šapokienė), pirmąją vietą ir teisę atstovauti Uteną Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose iškovojo Krašuonos progimnazijos pradinukai (komandos vadovės Inga Janaščienė, Aušrinė Kazlauskienė).

Pirmąją vietą iškovojo: Tėja Michailovaitė, Lėja Petraitytė, Ainė Žigelytė, Elinga Stakauskaitė, Amelija Šileikytė, Emilija Petrovaitė, Adelė Keragalvytė, Miglė Kozmenaitė, Aušra Mikulėnaitė, Enrika Dimbelytė, Aronas Zuika, Erlandas Patalauskas, Dovidas Mačiulis, Lukas Karaliūnas, Edvardas Bešys, Domantas Navikas, Tadas Pekštenis, Nojus Verikas, Paulius Lisinskas, Džiugas Juodėnas.

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos vyks kovo 3 dieną Rokiškyje.