Vasario 14 d. Panevėžyje vyko Jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos „Aukštaitijos taurė 2020“ II etapo varžybos.  Puikiai sekėsi Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniams, kurie į Uteną parvežė 12 įvairių spalvų medalių.
Jaunučių grupėje pirmąją vietą rutulio stūmimo rungtyje iškovojo Evelina Biveinytė. Antrąsias vietas Evelina Rūta Stasiūnaitė (60 m. ir 200 m.), Austėja Juciūtė, (60 m. barjerinis bėgimas), Edvinas Sirutis ( 800 m.) ir Laurynas Maigys (šuolis į tolį). Trečiąsias vietas iškovojo Martyna Bikutė (šuolis į tolį) ir Rytis Malakauskas (60 m.).
Vaikų grupėje  60 m. ir 200 m. distancijose nugalėjo Džiuginta Poškaitė. Trečiąsias vietas  iškovojo Adriana Kolesnykaitė (60 m.),  Paulius Giedraitis (200 m.).
Sportininkus treniruoja Jurgita Kirilovienė, Vita Zarankienė, Mantas Saliamonas.