Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

IMG_9303
IMG_9306
1/4
start stop bwd fwd

Sausio 23 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių svarsčio kilnojimo varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose varžėsi merginos ir vaikinai atskirose svorio kategorijose.
Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo A. Šapokos gimnazijos atstovė Eglė Zarankaitė (120 tšk.), vaikinų iki 63 kg grupėje pirmoji vieta – Žilvinas Babrauskas iš Dauniškio gimnazijos (57 tšk.), antroji – Almantas Gulijevas, „Saulės“ gimnazija (32,5 tšk.), trečioji- Mindaugas Vaikutis, „Saulės“ gimnazija (29,5 tšk.).
Svorio kategorijoje iki 73 kg pirmąją vietą iškovojo Dauniškio gimnazijos mokinys – Ernestas Paulauskas (101,5 tšk.), antrąją vietą- Nojus Tarvydas, A. Šapokos gimnazija (65,5 tšk.), trečiąją- Lukas Bendikas, A. Šapokos gimnazija (43,5 tšk.).

Svorio kategorijoje iki 85 kg vyko labai atkakli kova, kur tik vieno taško skirtumu pirmąją vietą iškovojo Ignas Šakalys, Dauniškio gimnazija (80,5 tšk.), antrąją – Eimantas Sinkevičius, A. Šapokos gimnazija (79,5 tšk.), trečiąją- Diteris Šapoka, Dauniškio gimnazija (56,5 tšk.).
Gausiausioje svorio kategorijoje virš 85 kg pirmąją vietą iškovojo Simonas Bakanas iš Dauniškio gimnazijos (153 tšk.), antrąją – Nojus Kuzma, „Saulės“ gimnazija, trečiąją- Dominykas Venclovas, A. Šapokos gimnazija (89,5 tšk.).
Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Dauniškio gimnazija, antrąją- A. Šapokos gimnazija, trečiąją – „Saulės“ gimnazija.