TARPTAUTINIS RANKINIO TURNYRAS, ŠVEDIJOJE

"Partille cup - 2017"

Švedijoje, Geteborgo mieste, 2017 metais liepos 03–08 dienomis vyko tradicinis,  48 tarptautinis rankinio turnyras "Partille cup - 2017".

Turnyre dalyvavo 1200 komandų iš 42 valstybių. Pagal gimimo metus vaikinai ir merginos buvo suskirstyti į devynias amžiaus grupes. Jauniausi 10 metų , vyriausi 21 metų amžiaus. Utenos daugiafunkcinio sporto centro auklėtiniai dalyvavo 1999 m.g. vaikinų amžiaus grupėje, treneris Gediminas Paukštė . Šioje amžiaus grupėje turnyre dalyvavo 66 komandos iš keturiolikos valstybių. Jos buvo suskirstytos į dešimt grupių. Utenos DSC   grupėje žaidė komandos: iš Šveicarijos HSG Nordwest 2,   Švedijos H43 Lund 2, Karra HF, Lindesberg LIF,    Voketijos SG Wehrheim/Obernhain.  Utenos  rankininkai grupes varžybose iškovojo pergale prieš Vokietijos SG Wehrhem/Obernhain komandą ir patyrė 4 parlaimėjus. Sekančiame etape , dėl B taurės,   Utenos DSC komanda 1/16 finale susitiko su Vokietijos THF KIEL jaunimo komanda. Šis klubas žinomas ir garsus rankinio pasaulyje . Šiose varžybose pergale pasiekė THW KIEL komanda, kaip vėliau paaiškėjo ji iškovojo 2 vietą B taurėje. Stabiliu ir brandžiu žaidimu kiekvienose varžybose pasižymėjo komandos lyderiai: Eimantas Sinkevičius, Simonas Mecelica, Domas Stražinskas. Organizatoriai surengė įspūdingą turnyro atidarymą, Scandinavium arenoje. Jo metu, kiekvienai valstybei atstovavo po vieną komandą. Utenos DSC komandai teko garbė atstovauti Lietuvą. Utenos  jaunimo rankinio  komanda  tarptautiniame turnyre  įgijo daug varžybinės patirties, patyrė  neišdildomų kelionės  įspūdžių,  bendravo su bendraamžiais iš viso pasaulio.

Utenos DSC  rankinio treneris

Gediminas Paukštė