2015-11-25IMG_7285Medium
2015-11-25MDEgluteMedium
2015-11-25Ziburioprad.m-klaMedium

Lapkričio 25 dieną, Utenos DSC vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. „B“ mokyklų grupėje varžėsi 3 komandos. DSC taurę laimėjo mokyklos- vaikų darželio „Eglutė“ pradinukai (komandos vadovė Valda Venclovienė) rezultatu 2:0 įveikę R. Šaltenio progimnazijos ir m/d „Varpelio“ komandas. Antrąją vietą iškovojo R.Šaltenio progimnazija, trečiąją - m/d „Varpelis. Nugalėtojų komandoje žaidė Viltė Vaičiūnaitė, Rugilė Blažytė, Eivilas Ruzgus, Arijus Lamauskas, Dovydas Toleikis, Orestas Deveikis, Sigita Ryliškytė, Agnė Šerepekaitė, Fausta Rapoportaitė, Ugnė Michailovaitė, Dovydas Černiauskas, Vakaris Jankauskas.

„A“ mokyklų grupėje varžėsi 4 komandos. Jos taip pat kovojo dėl pagrindinio prizo ir patekimo į Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kvadrato zonines varžybas. Pirmąją vietą antrus metus iš eilės iškovojo „Žiburio“ pradinės mokyklos sportininkai (komandos vadovė Dalia Dindienė). Antrąją vietą iškovojo Krašuonos progimnazija, trečiąją – Vyturių progimnazija, ketvirtąją- Aukštakalnio pradinės mokyklos mokiniai. Nugalėtojų komandoje žaidė Matas Bojarūnec, Arijus Griškevičius, Domantas Judickas, Dovydas Karlauskas, Matas Aleknavičius, Aidenas Gluchovskis, Deimilė Kavaliauskaitė, Kotryna Korsakaitė, Neila Lapinskaitė, Ieva Bendikaitė, Smiltė Kviklytė, Evelina Aželytė.