IMG_6095
IMG_6090
IMG_6095
1/2

Šių metų gruodžio 5 dieną, Utenos daugiafunkcio sporto centro treniruočių salėje vyko Utenos miesto mokyklų mokinių berniukų futbolo 5x5 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose varžėsi 2011 metų gimimo ir jaunesni berniukai.

Pirmąją vietą ir teisę atstovauti Utenos rajono Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5x5 zoninėse varžybose iškovojo Aukštakalnio progimnazijos mokiniai.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Matas Kelevišius, Lukas Vengelevičius, Simas Peldžius, Emilis Pužas, Benas Juodvalkis, Konstantinas Vaitkus, Domas Ryliškis, komandos vadovas Artūras Savickas.

Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų futbolo 5x5 zoninės varžybos vyks gruodžio 8 dieną 10.00 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre.

406039166_182120564985159_3110964385462708573_n
406045344_182120531651829_1444076278388349474_n
406047083_182120528318496_3329628812500595505_n
1/3

Šių metų lapkričio 28 dieną Utenos daugiafunkcio sporto centro pagrindinėje salėje vyko Utenos rajono gimnazijų 1-2 klasių mokinių krepšinio 3x3 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose dalyvavo 7 komandos iš Užpalių, Dauniškio, „Saulės“ ir A. Šapokos gimnazijų.

Sužaidus varžybas pogrupiuose, pusfinalius ir finalus paaiškėjo varžybų nugalėtojai. Pirmąją vietą iškovojo A. Šapokos gimnazijos I komanda (Deividas Sakalauskas, Herkus Jonavičius, Titas Labakojis, Vytautas Gervilaitis), antroji vieta atiteko Dauniškio gimnazijos krepšininkams (Orestas Markevičius, Ugnius Bernotas, Arnas Keturakis, Ugnius Bikelis), trečioji – „Saulės“ gimnazijos II kom. (Dovydas Birieta, Tautvydas Survilo, Dilonas Vyšniauskas, Denisas Svincickij).

Varžybų pertraukos metu vyko baudų metimo konkursas, kurį laimėjo Užpalių gimnazijos mokinys Tajus Apokas.

Nugalėtojus ir prizininkus sveikino Utenos „Juventus“ vyrų krepšinio komandos direktorius Gintautas Matulis.

405658417_181360811727801_6775414794145732833_n
405684073_181360775061138_251739141580586826_n
1/2

Šių metų lapkričio 25 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono šaškių pirmenybės.

Moterų tarpe pirmąją vietą iškovojo Vidutė Merkienė, antrąją Gintarė Matkevičiūtė, trečiąją – Aurelija Šapokienė.

Vyrų tarpe nugalėjo Edmundas Starkus, antras – Osvaldas Merkys, trečias – Sigitas Kurpis.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais ir asmeniniais prizais.

402281488_173625199168029_2720597086419890819_n
402641155_173625212501361_5372500240154375066_n
1/2

Šių metų lapkričio 16 dieną, Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti, kuriose
varžėsi mokykla darželis „Varpelis“, Aukštakalnio pradinė mokykla, Krašuonos, Vyturių progimnazijos ir Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius.

Pirmąją vietą ir teisę atstovauti Uteną, Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių kvadrato zoninėse varžybose, iškovojo Aukštakalnio pradinė mokykla, antrąją- Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius, trečiąją- Vyturių progimnazija, ketvirtąją – mokykla darželis „Varpelis“, penktąją - Krašuonos progimnazija.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Adomas Čekas, Ainius Šapoka, Urtė Tučiūtė, Andrėja Vasiljevaitė, Eivinas Varkavičius, Kamilė Stasiūnaitė, Arminas Jazbutis, Viktorija Paršonytė,
Kristupas Purvinis, Rokas Stankevičius, Augustė Budrytė, Meda Šileikytė, komandos vadovės Angelė Marcinkevičiūtė ir Jurgita Jankauskaitė.

Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių kvadrato zoninės varžybos vyks lapkričio 24 dieną 10.00 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre (Aušros g. 20).

401767185_170975686099647_2078580000306632529_n
401780406_170975659432983_4902097796546634130_n
1/2

Šių metų lapkričio 11 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko atviros Utenos rajono tinklinio varžybos „DSC taurė-2023“, kuriose dalyvavo Utenos, Ignalinos, Dusetų ir Panevėžio raj. Vadoklių seniūnijos komandos.

Varžybose dalyvavo 7 komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Sužaidus varžybas pogrupiuose, prasidėjo pusfinaliai, kur susitiko Utena – Ignalina (2:1) ir „Aukšta įtampa“ – Vadoklių seniūnija (0:2).

Mažajame finale, dėl 3-4 vietų, susitiko Ignalina ir „Aukšta įtampa“. Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo Dusetų komanda „Aušta įtampa“.

Didžiajame finale susitiko Utena ir Vadoklių seniūnija. Varžybose prireikė pratęsimo. Utenos DSC taurę ir aukso medalius iškovojo Vadoklių seniūnija.

391769136_160678450462704_7521770904691240277_n
395461681_160678310462718_4254868788525811898_n
395497848_160678280462721_8481084426514164433_n
398284516_160678297129386_5364893083406877663_n
1/4

Spalio 28 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko atviros asmeninės moterų ir vyrų, bei komandinės smiginio varžybos. Asmeninėse varžybose, kur dalyviai metė po 3 strėlytes 8 kartus, moterų tarpe nugalėjo Laima Zabarauskaitė (379 tšk.), antra Aurelija Šapokienė (357 tšk.) ir trečia Aldona Zabarauskaitė (306 tšk.). Vyrų tarpe laimėjo Vytautas Kirka surinkęs 419 taškus, antras Gintaras Trimonis (385 tšk.) ir trečias Žydrūnas Požėla (377 tšk.). Komandinėse varžybose (3 dalyviai), skirtose LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos prizams laimėti, nugalėjo komanda „Tik į centrą“ (Laima Stasiulionienė, Gintaras Trimonis, Arvydas Dragūnas), antri „Balticum“ komanda (Laurynas Maigys, Godas Petrauskas, Radvilė Maigytė) ir treti- „Arizona“ (Tautvydas Kravčalis, Mantas Aidukas, Marytė Partikienė). Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti asmeniniais prizais bei medaliais.

01/11

Spalio 26 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių smiginio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Pradinių klasių grupėje mergaičių tarpe nugalėjo Rusnė Kopilovaitė („Žiburio“ sk.), antra- Mariia Kostyk (Vyturių progimnazija), trečia- Liepa Baltaduonytė(M/D „Varpelis“). Berniukų tarpe nugalėjo Arminas Jazbutis (Aukštakalnio pradinė mokykla), antras- Matas Gražys (M/D „Varpelis“), trečias- Ainius Šapoka (Aukštakalnio prad. m-kla). Susumavus mergaičių ir berniukų rezultatus komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Aukštakalnio pradinės mokyklos mokiniai, antri – mokyklos-vaikų darželio „Varpelis“, treti – Krašuonos progimnazijos mokiniai.

Progimnazijų grupėje merginų tarpe nugalėjo Denilė Valskytė (Aukštakalnio prog. II k.), antra Kamilė Gikytė (Krašuonos progimnazija I k.) ir trečia – Radvilė Maigytė (Krašuonos progimnazija I k.). Vaikinų grupėje nugalėjo Emilis Jankauskas (Aukštakalnio progimnazija II k.), antras – Erikas Pilipavičius (Krašuonos prog. II k.), trečias - Titas Lebednykas (Aukštakalnio prog. I k.). Komandinėje įskaitoje nugalėjo Aukštakalnio progimnazijos II komandos atstovai, antri – Aukštakalnio prog. I komanda, treti – Vyturių progimnazijos mokiniai. Gimnazijų grupėje merginų tarpe nugalėjo A. Šapokos gimnazijos I komandos atstovė Rasa Šuliokaitė, antra – Neda Zulgytė (A. Šapokos gimnazija I kom.), trečia, startavusi individualiai, – Gabija Samanavičiūtė.

Vaikinų grupėje nugalėjo Godas Petrauskas (A. Šapokos gimnazija I kom.), antras Nojus Zaranka (A. Šapokos gimnazija II kom.), trečias Danajas Sližauskas („Saulės“ gimnazija). Komandinėje įskaitoje nugalėjo A. Šapokos gimnazijos I komanda, antri – A. Šapokos gimnazijos II kom,, treti - „Saulės“ gimnazijos atstovai.