U14 mergaičių krepšinio čempionato „B“ diviziono finalinis ketvertas

Kovo 9-11 dienomis Utenos daugiafunkcio sporto centro salėje vyko U14 mergaičių krepšinio čempionato “B“ diviziono finalinio ketverto varžybos, kuriose dalyvavo Biržų SC, Radviliškio ŠSPC, Plungės SRC ir Utenos DSC merginos, trenerė Eglė Žygelytė.

Pirmąją dieną Utenos DSC jaunosios krepšininkės susitiko su Plungės SRC komanda ir ją įveikė rezultatu 61:32, antrąją dieną uteniškės stojo į kovą su Biržų SC komanda ir patyrė pralaimėjimą 52:91. Kovo 11-ą dieną Utenos DSC krepšininkės palaikomos gausaus sirgalių būrio kovojo dėl antrosios vietos finaliniame ketverte su Radviliškio ŠSPC ir jas įveikė rezultatu 79:55. Sidabro medaliais pasipuošė: Kamilė Rusteikaitė, Gabrielė Jakštonytė, Otilija Beinoraitė, Gelija Bartaškaitė, Indrė Gasiulytė, Laura Stankelytė, Toma Didžgalvytė, Vytė Treinytė, Eva Pernavaitė, Austėja Valiulytė, Urtė Steponėnaitė, Arminta Petraitytė. Finalinio ketverto varžybų metu buvo renkamas „simbolis penketukas“ į kurį pateko Eva Pernavaitė (Utenos DSC). Uteniškės iškovojo antrąją vietą ir teisę patekti „A“ divizioną. Dėl patekimo Utenos DSC komanda susitiks su Marijampolės ŽSM komanda. Bus žaidžiamos varžybos Utenoje ir Marijampolėje.