Video  II dalis Sportas

Kovo 20 dieną į Utenos daugiafunkcį sporto centrą rinkosi rajono gimnazistai, gimnazijų pedagogai, vadovai, renginio svečiai. Čia vyko 2015 metų Utenos rajono gimnazijų sporto šventė. Sveikinimo žodį tarė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas ir Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas.

Šventė prasidėjo Užpalių, Dauniškio, „Saulės“ bei Adolfo Šapokos gimnazijų menine – sportine programa. Vėliau vyko atskirų sporto šakų varžybos ir konkursai. Gimnazistai rungtyniavo krepšinio, „mini" futbolo, kvadrato, virvės traukimo, šachmatų, kimšto kamuolio metimo, svarsčio kilnojimo bei kitose rungtyse, kuriose varžėsi ne tik gimnazistai, bet ir gimnazijų vadovai. Dėl sportiškiausio gimnazisto mokiniai varžėsi  "Gimnazistų daugiakovėje", o dalis mokinių dalyvavo viktorinoje - konkurse (sportine tematika). Visą šventės laiką arenos pirmo aukšto koridoriuje vyko gimnazijų sportinio gyvenimo paroda- pristatymas.
Susumavus visų varžybų ir konkursų rezultatus, paaiškėjo ir sportiškiausia 2015 metų gimnazija – Utenos Adolfo Šapokos gimnazija. Antroje vietoje liko Dauniškio, trečioje – „Saulės", o ketvirtoje vietoje – Utenos r. Užpalių gimnazija.

Rezultatai >>>