Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

Alytuje vyko 2023 metų atviros Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žiemos žaidynės. Stalo teniso, šaškių, šachmatų varžybose dalyvavo per 200 respublikos sportininkų.

Stalo teniso varžybose, kuriose jėgas bandė 19 miestų ir rajonų komandų ir kurioje galėjo dalyvauti sportininkai, kurie Lietuvos stalo teniso reintinge nėra tarp 150 geriausiųjų, kovos buvo atkaklios.

Puikiai žaidynėse pasirodė abi Utenos rajono stalo teniso komandos. Finaliniame mače tarp Utenos I komandos ir Jonavos stalo tenisininkų, esant lygiam rezultatui, lemtingas buvo moterų susitikimas. Pergalingus taškus Utenai pelnė Sniegina Lapinskė, nugalėjusi jonavietę Ingridą Maknevičienę.

Aukso medaliai įteikti Snieginai Lapinskei, Valdemarui Lapinskui, Edgarui Koverai. Sidabro medaliai atiteko Jonavos komandai. Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko Vilniaus I-oji komanda ir Utenos II komandos atstovai (Dovilė Petrulytė, Arūnas Petruškevičius ir Alvydas Kulikauskas). Pajėgesni buvo Vilnius I-os komandos atstovai, kurie ir iškovojo bronzos medalius. Utenos II-oji komanda liko ketvirta.

Šachmatų, varžybose uteniškiai buvo penkti, silpniau pasirodė šaškių mėgėjai.

Po trijų sporto šakų varžybų, likus tik futbolo varžyboms, kompleksinėje įskaitoje pirmauja Vilnius.