102_0704
102_0708
1/3

Pasibaigė trečias Aukštaitijos regiono stalo teniso lygos sezonas.

Kovo 11 dieną Utenos Krašuonos progimnazijoje, vyko stalo teniso lygos nugalėtojų apdovanojimai. 2018-2019 metų sezone dalyvavo 9 komandos iš Biržų, Rokiškio, Zarasų , Ukmergės, Visagino ir Utenos rajonų. Trečiąją vietą užėmė „Visagino STK“ Visaginas (J. Pėstininkas, S. Zubakin, A. Šukys, E. Piščikas, A. Aliochin, J. Larkov). Antrąją vietą iškovojo „Rokis“ Rokiškis (A. Judickas, E. Garška,  M. Šedys,  G. Raketis, V. Kavaliauskas J. Mackus). Čempionais tapo Zarasų raj. „Dusetų“ komanda (D. Barzda, K. Barzda, A. Barzda, D. Kuzma, P. Urbonas, A.Petruškevičius).

Po apdovanojimų vyko dvejetų varžybos. Jose trečią vietą užėmė A. Žemaitis ir V. Valantinavičius (Zarasai), antrąją iškovojo V. Lapinskas ir S. Lapinskė (Utena), o nugalėtojais tapo D. Kuzma ir D. Barzda (Dusetos, Zarasų raj.).