Sausio 5-6 dienomis Madonoje, Latvijoje vyko Lietuvos slidinėjimo čempionatas, kuriame dalyvavo Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerės Svetlanos Dervinienės auklėtinės.
Pirmąją varžybų dieną vyko jaunučių W15 1,1  km sprinto rungtis, kur uteniškės pasidalino prizines vietas: Emilija Bučytė- pirma, Rūta Žemaitytė- antra, Gabija Bučytė- trečia.
Moterų grupėje sprinto rungtyje Martyna Biliūnaitė iškovojo pirmąją vietą.
Antrąją čempionato dieną Utenos DSC auklėtinės jaunučių W15 grupėje prizines vietas iškovojo 4 km (2 km x2) distancijoje: Emilija Bučytė- antra ir Lauryna Ančerytė- trečia.
6 km distancijoje moterų grupėje Martyna Biliūnaitė iškovojo pirmąją vietą, Samanta Grigorjeva- trečiąją.
Martyna Biliūnaitė Utenai iškovojo pirmuosius 2019 metų Lietuvos čempionato aukso medalius. Po čempionato Martyna pateko į Lietuvos rinktinę ir vyks į Pasaulio jaunimo slidinėjimo čempionatą, kuris vyks 2019 metų sausio 18-24 dienomis Lahti, Suomijoje.