Čekijos sostinėje, Prahoje 2016 metais kovo 24  –  28 dienomis vyko tradicinis  25 tarptautinis rankinio turnyras „PRAGUE HANDBALL CUP 2016“ taurei laimėti. Varžybose dalyvavo komandos iš 28 valstybių. Tarp  turnyro dalyvių 233 merginų   ir 265 vaikinų komandos. Varžybos buvo vykdomos 35 sporto salėse. Pagal gimimo metus vaikinai ir merginos buvo suskirstyti į penkias amžiaus grupes. Vyriausieji turnyro dalyviai 1997m.g., jauniausieji -2005m.g. Utenos daugiafunkcinio sporto centro auklėtiniai dalyvavo 1999 m. g. vaikinų amžiaus grupėje, treneris Gediminas Paukštė . Šioje amžiaus grupėje turnyre dalyvavo 66 komandos iš devyniolikos valstybių.  Grupėje komandos buvo suskirstytos į vienuolika pogrupių.  Utenos DSC rankininkų pogrupio varžybų rezultatai: Utenos DSC – Koge Handbold (DEN) 14:18, Lokomotiva Vršovice (CZE) 12:8, MHaK Martin (SVK) 19:15,  MTS Kwidzyn (POL) 15:15, TV 1877 Lauf (GER) 16:15. Pogrupyje užimta trečia vieta ir patekta kovoti   į 1/16 finalą dėl pagrindinės taurės. Kitame etape komandos buvo suskirstytos į 11 pogrupių, po tris komandas. Tik pogrupių nugalėtojoms suteikta galimybe patekti į kitą etapą. Utenos DSC rankininkai susitiko su RK Novi Beograd (SRB) rankininkais. Varžybos pralaimėtos rezultatu 11:16,   komandai, kuri turnyre iškovojo trečiąją vietą. Paskutinėse varžybose susitikta su TV Gelnhausen (GER) komanda varžybose patirtas pralaimėjimas. Galutinėje turnyro varžybų lentelės vietoje Utenos DSC komanda užėmė 23-33 vietą.