Ukrainoje, Melitopolio mieste 2019 metais sausio 26–31 dienomis vyko tradicinis 21 tarptautinis rankinio turnyras L.N. Bobrovui atminti. Varžybose dalyvavo komandos iš 5 valstybių: Ukrainos, Gruzijos, Armėnijos, Indijos ir Lietuvos. Pagal gimimo metus vaikinai suskirstyti į tris amžiaus grupes 2002 m. g., 2004 m. g. ir 2008 m. g. Tarptautiniame rankinio turnyre dalyvavo 32 komandos.
Utenos daugiafunkcinio sporto centro auklėtiniai žaidė jaunių vaikinų amžiaus grupėje, treneris Gediminas Paukštė. Šioje amžiaus grupėje turnyre dalyvavo 11 komandų iš trijų valstybių. Utenos DSC rankininkai turnyre iškovojo vieną pergales prieš Melitopolio II komandą, patirti keturi pralaimėjimai prieš Melitopololio I, Bravorų, ZTR, Charkovo sporto mokyklų komandas. Geriausiu Utenos DSC komandos žaidėju pripažintas Paulius Simonavičius, kuris gavo atminimo prizą. Komanda įgijo daug tarptautinės varžybinės patirties.
Turnyro organizatoriai pasirūpino dalyvių kultūrine ir laisvalaikio programa. Buvo aplankytas batutų pramogų parkas, boulingas, ekskursija po Melitopolio miestą, muziejus akmeninė kapavietė, Biuriučio sala- buvusi sala, o dabar nerija Azovo jūroje.
Utenos DSC rankinio treneris - Gediminas Paukštė