Kauno „Girstučio“ 50 metrų plaukimo baseine vyko 2018 metų Baltijos šalių plaukimo čempionatas. Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtyje startavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerės Daivos Šiukščienės auklėtinis Aleksandras Kasakovskis. Aleksandras jaunimo estafetėje 4x100 m laisvu stiliumi iškovojo sidabro medalį, kur nugalėjo Estijos plaukikai. Asmeniniuose čempionato plaukimuose Aleksandras 400 m laisvu stiliumi plaukė bendrame finale ir buvo aštuntas, savo grupėje Aleksandras 50 m laisvu stiliumi (24,48) – penktas, 100 m krūtine (1.08,97) – aštuntas, 100 m laisvu stiliumi (53,94) – septintas. Baltijos šalių čempionate Lietuvos rinktinė nugalėjo visose grupėse (jaunių, jaunimo, suaugusiųjų).