Utenos daugiafunkcio sporto centro nauja internetinė svetainė pasiekiama adresu https://utenosdsc.lt

Klaipėdoje dvi dienas vyko Lietuvos jaunių pirmenybės. Mažvydas Bivainis į Uteną parvežė brondzos medalį. Sportininkas rungtyniavo 200 m. rungtyje ir distanciją įveikęs per 23,49 finišavo trečias. Mažvydas varžėsi ir 100 m. bėgimo distancijoje. Po atrankos bėgimų pateko į finalą ir finale iškovojo šeštą vietą (11,63). Žingsnelio iki apdovanojimų pakilos pritrūko Simonui Bakanui.  Sportininkas 1,5 kg. diską numetė 43 metrus ir 48 centimetrus ir užėmė ketvirtą vietą. Rutulio stūmimo rungtyje Simonas 5 kg. rutulį nustūmė 14 metrų 44 centimetrus ir užėmė šeštą vietą. Sportininkus treniruoja  Vita Zarankienė ir Mantas Saliamonas.