2018-06-05_Goda_MatelyteMedium
2018-06-05_IMG_4600_Medium
2018-06-05_Paulius_Ivaskevicius
1/3

Birželio 01 d. Utenoje vyko Lietuvos vaikų (gimusių 2005 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos pirmenybės. Dalyvavo apie 600 lengvaatlečių iš visos Lietuvos.

Buvo apdovanoti 1-6 vietas iškovoję sportininkai. Disko metimo rungtyje Goda Matelytė (tr. Vita Zarankienė) užėmė antrąją vietą, o 60 m bėgimo rungtyje Rytis Malakauskas (tr. Jurgita Kirilovienė) buvo penktas. Birželio 02-03 dienomis vyko Lietuvos LAF atviros taurės varžybos, Lietuvos universitetų studentų čempionatas, kuriose dalyvavo ir Utenos sportininkai. Disko metimo rungtyje Eglė Zarankaitė iškovojo antrąją vietą, o Marija Šyvytė rutulio stūmimo rungtyje buvo trečia (tr. Vita Zarankienė) Trišuolio rungtyje Paulius Ivaškevičius (tr. Mantas Saliamonas) nušoko 14,31 metrą, užėmė penktąją vietą ir įvykdė Europos  jaunių čempionato normatyvą.