Šeštadienį Valmieroje baigėsi Latvijos Prezidento taurės varžybos, Baltijos šalių mačas ir Baltijos šalių jaunučių mačas. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir  du Utenos DSC auklėtiniai - Ieva Zarankaitė ir Modestas Katinas (jaunučių rinktinė).
Disko metimo  rungtyje, diską nuskraidinusi 52 metrus 61 centimetrą, Ieva iškovojo II vietą, rutulio stūmimo rungtyje sportininkė užėmė ketvirtąją vietą.
Jaunučių grupėje 400 m distancijoje Modestas Katinas užėmė penktą vietą. Estafetiniame bėgime 100+200+300+400, kuriame startavo ir Modestas -  Lietuvos komanda buvo trečia.
Baltijos mačą laimėjo Latvijos komanda (297), vos šešiais taškais pralenkusi Lietuvos rinktinę (291) ir net 57 taškais Estiją (240). Jaunučių mačą  laimėjo Lietuvos lengvaatlečiai (169), antri - latviai (151), treti - estai (150).