20200721_191748-min_1_1_compress18
20200721_1918210-min_1_1_compress69
1/2
Antradienį sostinės „Vingio“ stadione vyko tarptautinės Vilniaus sporto klubo „Cosma“ taurės varžybos, kuriose puikiai pasirodė Ieva Zarankaitė. Sportininkė nugalėjo disko  metimo rungtyje, pagerinusi vos prieš 3 dienas pasiektą asmeninį  rekordą. Paskutiniu bandymu Ievos mestas diskas skrido  61,88 m. Ieva nugalėjo ir rutulio stūmimo rungtyje, kurioje tolimiausias stūmimas buvo 16,08 m.
 Pasibaigus varžyboms buvo paskelbti ir apdovanoti  penki geriausius rezultatus pasiekę sportininkai, tarp kurių Ieva užėmė trečiąją vietą. Nugalėjo disko metikas Andrius Gudžius, antroje vietoje rutulio stūmikas Ashinija Miller, ketvirtoje vietoje - 400 m. bėgikė Modesta Morauskaitė ir penktoje 400 m. bėgikė Agnė Šerkšnienė.
Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas vyks  rugpjūčio 7-8 dienomis  Palangoje.