20200629_173844
20200629_174659(0)
20200629_183246
1/3

Puikiai  vasaros sezoną pradėjo Utenos DSC auklėtinė - Tokijo olimpinių žaidynių kandidatė Ieva Zarankaitė. Birželio 25 d. Birštono metimų taurės varžybose Ieva tapo dukart nugalėtoja. Diską sportininkė  numetė 58,66 m. ir pagerino asmeninį rekordą, o Ievos stumtas  rutulys skrido 15,71 m.
Vos po keturių dienų  Vilniuje vyko Vilniaus miesto sporto centro suaugusiųjų čempionatas. Dar puikesniais rezultatais džiugino Ieva. Šeštu bandymu sportininkės mestas diskas nuskrido 60,60 m. ir taip beveik 2 metrais  pagerino savo asmeninį rekordą bei iškovojo pirmąją vietą.  Puikų rezultatą Ieva parodė ir rutulio stūmimo sektoriuje, kur iškovojo dar vieną pirmąją vietą. Ievos stumtas rutulys nuskrido 16,60 m.
Šiose varžybose vasaros sezoną pradėjo ir Eglė Zarankaitė. Rutulio stūmimo rungtyje sportininkė rutulį nustūmė12,46 m. ir  iškovojo trečiąją vietą. Eglės mestas diskas skrido 43,43 ir tai buvo penktas varžybų rezultatas.