Liepos 13 dieną Voru mieste (Estija) vyko Baltijos šalių jaunimo ir jaunučių čempionatas. Lietuvos jaunimo rinktinės sudėtyje dalyvavo du  Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai,  Eglė Zarankaitė ir Modestas Katinas.
Eglė  čempionate iškovojo du medalius. Diską sportininkė numetė 43,77 iš iškovojo antrąją vietą, o rutulį nustūmė 12,81 ir parodė trečią rezultatą. Modestas bėgo 400 metrų ir su komandos draugais rungtyniavo estafetiniame 4x400 rungtyje.  400 metrų bėgimo distancijoje sportininkas  parodė penktą rezultatą ( 50,75), o  estafetiniame 4x400 bėgime lietuviai liko treti.

Abi Lietuvos komandos šį kartą liko trečios. Nugalėjo Latvijos jauniai ir Estijos jaunimas.