Birželio 15-16 dienomis  Uogrėje (Latvija) vyko Baltijos šalių  lengvosios atletikos komandinis čempionatas ir Latvijos Prezidento taurės varžybos. Lietuvos rinktinę atstovavo ir Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinė Ieva Zarankaitė.  kuri  disko metimo ir rutulio stūmimo rungtyse  tapo Baltijos šalių čempione.  Sportininkė diską numetė 55,43 o rutulį nustūmė 15,68.  Disko metimo rungtyje Ieva pagerino Uogrės stadiono rekordą, už kurį  buvo apdovanota specialiu prizu. Trečiąją vietą rutulio stūmimo rungtyje iškovojo  buvusi Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinė, dabar studijuojanti Lietuvos sporto universitete, Marija Šyvytė (14,09). Latvijos prezidento taure  disko metimo rungtyje buvo apdovanota Ieva, o rutulio stūmimo rungtyje  - Viktoryia Kolb iš Baltarusijos (16.52), o Ieva užėmė antrąją vietą.

Baltijos šalių čempionatą laimėjo Estijos komanda (311 taškų), pernai buvusi tik trečia. Praėjusių metų nugalėtojai lietuviai šį kartą liko antri (289), o varžybų šeimininkai – treti (201).