2016-06-05_sinilga2Medium
2016-06-05_sinilga3Medium
2016-06-05_sinilgaMedium

Į Tarptautinį vaikų krepšinio turnyrą Slovakijoje buvo išvykę 2005 m. gimimo berniukai, vadovaujami trenerės Sinilgos Bartaševičiūtės.

Turnyre dalyvavo komandos iš Bulgarijos, Ukrainos, Slovakijos ir Lietuvos. Vaikai rungtyniavo dvejose amžiaus grupėse (2004 ir 2005 m. gimimo), todėl teko žaisti daug rungtynių. 2005 m. gimimo turnyre uteniškiai tapo nugalėtojais, o 2004 m. gimimo grupėje buvo antri, nusileidę Vilniaus Sostinės krepšinio mokyklai. Turnyro nugalėtojais tapo Nojus Zaranka (išrinktas geriausiu žaidėju), Ernestas Petrėnas, Jorestas Akavitas, Arijus Griškevičius, Vakaris Žukauskas, Airidas Rimšelis, Arijus Lamauskas, Orestas Deveikis,  Mantas Kastanauskas, Justas Kuzma, Džiugas Urbonas, Vakaris Bartaševičius, Matas Aleknavičius, Donatas Pakėnas. Išvykos metu sportininkai turėjo galimybę artimiau susipažinti su šalimi, aplankyti antrą pagal dydį Košicės miestą, be to sportininkai pramogavo vandens parke. Trenerės Sinilgos Bartaševičiūtės nuomone „Kiekviename turnyre pamatome ko mes dar nemokame, kur dar reikia padirbėti tiek individualiai, tiek treniruočių metu.  Kelionės metu daug padėjo Reda Zarankienė. Ačiū jai už pagalbą. Manau, kad vaikams turnyras davė daug naudos“.