Vasario 21 dieną Druskininkuose įvyko pirmasis tee-ball  beisbolo turnyras Sporto Vilkai cup 2015,  kuriame susitiko keturios komandos: Radviliškio „Bėgiai",

Druskinikų „Sporto Vilkai", Kauno „Fm Tauras" - Lituanica, bei Utenos DSC-Vėtra mažieji beisbolininkai. Pirmąją vietą iškovojo Radviliškio „Bėgiai“, kurie  po atkaklios kovos finale įveikė Kauno „Fm Tauras" - Lituanica  komandą. Utenos jaunimas mažąjame finale nusileido Druskininkų komandai ir nelaimėję nė vienų rungtynių išvyko namo su gražiomis paguodos dovanomis bei įgavę didžiulės patirties.  Naudingiausiu komandos turnyro žaidėju tapo Egidijus Miltinis.