Pakartotinai informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbto karantino laikotarpiu Utenos daugiafunkcio sporto centro patikėjimo teise valdomi sporto objektai yra uždaryti ir bet kokia veikla juose yra sustabdyta:
-          Utenos miesto daugiafunkciame sporto komplekse (K. Donelaičio g. 38);
-          Utenos plaukimo baseine, treniruoklių salėje, dviračių treniruočių patalpose (Taikos g. 44);
-          Sporto salėje (J. Basanavičiaus g. 56);

Utenos daugiafunkcio sporto centro sporto šakų treniruotes vykdyti bendrojo lavinimo mokyklų patalpose yra draudžiama:
-           Utenos Aukštakalnio progimnazijos sporto salėje ir dviračių sporto bazėje (Taikos g. 44);
-           Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos sporto salėje (Paupio g. 1);
-           Utenos Dauniškio gimnazijos sporto salėje (Vaižganto g. 48);
-           Utenos Vyturių progimnazijos sporto salėje (Sėlių g. 45);
-           Utenos  Krašuonos progimnazijos dziudo, karate, stalo teniso salėse (V. Kudirkos g. 5).

Sporto šakų treniruotės vyksta nuotoliniu būdu.