Lapkričio 12 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos miesto mokyklų mokinių kvadrato varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžėsi trys merginų komandos iš R. Šaltenio, Vyturių ir Krašuonos progimnazijos.

Vyko atkakli kova kvadrato aikštelėje, kur paaiškėjo kad, trečiąją vietą iškovojo R. Šaltenio progimnazijos merginos, antrąją – Krašuonos ir pirmąją vietą – Vyturių progimnazija.

Utenos DSC taurę iškovojo: Rugilė Trumpaitė, Ema LAurinavičiūtė, Austėja Dirmaitė, Samanta Paukštytė, Viltė Čičiurkaitė, Dominyka Prontkelevičiūtė, Austėja Valiulytė, Ugnė Kvartūnaitė, Arminta Paškauskaitė, Aistė Taliūtė, komandos vadovas Artūras Savickas..

Lapkričio 13 dieną vyko vaikinų kvadrato varžybos, kuriose varžėsi R. Šaltenio, Vyturių, Aukštakalnio ir Krašuonos progimnazijos mokiniai.

Pirmąją vietą iškovojo Vyturių progimnazija, antrąją Aukštakalnio, trečiąją- Krašuonos progimnazijos atstovai.

Nugalėtojų komandoje žaidė: Žygimantas Šeduikis, Domantas Černius, Gabrielius Tyla, Laurynas Girčys, Adrijus Palubinskas, Kasparas Kazickas, Erikas Sinkevičius, Joris Naruševičius, Airingas Janušauskas, Domantas Banuškevičius, komandos vadovas Artūras Savickas.