Spalio 16 dieną vyko Utenos rajono mokyklų mokinių smiginio varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.
Pradinių klasių „A“ pogrupyje mergaičių grupėje nugalėjo Goda Zamolskytė (Aukštakalnio prad. m-kla), antra- Urtė Stasiūnaitė (Aukštakalnio prad. m-kla), trečia- Paulina Paurytė (Krašuonos prog.). Berniukų tarpe nugalėjo Titas Lebednykas (Aukštakalnio prad. m-kla), antras Milvydas Petruškevičius (Krašuonos prog.), trečias Emilis Jankauskas (Aukštakalnio prad. m-kla).
Susumavus mergaičių ir berniukų rezultatus komandinėje įskaitoje pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo Aukštakalnio pradinės mokyklos mokiniai, antri – Krašuonos progimnazija, treti – Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius.
Pradinių klasių „B“ pogrupyje mergaičių tarpe nugalėjo Vakarė Zakarkaitė (M/D „Varpelis“), antra Evelina Černiauskaitė (M/D „Eglutė“), trečia Emilija Stankevičiūtė (M/D „Varpelis“). Berniukų grupėje nugalėjo Martynas Jančys (R. Šaltenio prog.), antras- Dovydas Sabas (M/D „Eglutė), trečias- Nojus Purvinis (M/D „Eglutė“).
Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo mokykla- vaikų darželis „Eglutė“, antrąją – R. Šaltenio progimnazija, trečiąją – vaikų darželis- mokykla „Varpelis“.

Kaimo vietovių mokyklų mokinių mergaičių grupėje antrus metus iš eilės nugalėjo Agnė Kaškevičiūtė (Vyžuonų skyriaus II kom.), antra- Gabrielė Jakštonytė (Saldutiškio pagr. m-kla), trečia-Austėja Banevičiūtė (Vyžuonų skyriaus i kom.). Berniukų tarpe nugalėjo Mantas Lamauskas (Saldutiškio pagr. m-kla), antras- Deividas Čirkovas (Vyžuonų skyrius II kom.), trečias- Kristupas Narkūnas (Saldutiškio pagr. m-kla). Komandinėje įskaitoje nugalėjo Saldutiškio pagrindinė mokykla, antra- Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyriaus II komanda, trečia- Užpalių gimnazijos Vyžuonų skyriaus I komanda.
Miesto mokyklų 8 klasių ir jaunesnių grupėje mergaičių tarpe nugalėjo Austėja Bilaišytė (R. Šaltenio progimnazija), antra- Gelija Bartaškaitė (R. Šaltenio progimnazija), trečia- Deimylė Inčirauskaitė (Krašuonos progimnazija). Berniukų grupėje nugalėjo Karolis Kardelis (Vyturių progimnazija), antras- Eiviltas Ruzgas (R. Šaltenio progimnazija), trečias Aironas Glebas (Vyturių progimnazija). Komandinėje įskaitoje nugalėjo R. Šaltenio progimnazija, antrąją vietą užėmė Vyturių progimnazija, trečiąją- Krašuonos progimnazija.
Mokyklų rinktinių grupėje mergaičių tarpe nugalėjo Karolina Čekuolytė (Dauniškio gimnazija), antra- Barbora Plaščinskaitė (A. Šapokos gimnazijos I kom.), trečia- Justina Masiulytė (A. Šapokos gimnazijos I kom.). Berniukų grupėje nugalėjo Faustas Slesoriūnas (A. Šapokos gimnazijos II kom.), antras- Pijus Petuchovas (Dauniškio gimnazija), trečias- Pijus Gogelis (A. Šapokos gimnazijos I kom.). Komandinėje įskaitoje nugalėjo A. Šapokos gimnazijos I komanda, antrąją vieta laimėjo A. Šapokos gimnazijos II komanda, trečiąją - Dauniškio gimnazija.