1
IMG_8230
IMG_8273
1/3 
start stop bwd fwd

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją ir siekiantis pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.
Utenoje vyko antrojo etapo zoninės varžybos, kuriose dalyvavo Utenos, Ukmergės, Anykščių, Molėtų, Zarasų, Visagino ir Ignalinos savivaldybių komandos.
Pusdienį vykusiose varžybose išaiškino nugalėtojus ir prizininkus. 1-3 vietas šiame etape iškovojusios komandos iškopė į finalinį žaidynių etapą, išskyrus futbolo ir stalo teniso rungtyse- čia pateko po dvi komandas.
Džiugu, kad visos šiose varžybose dalyvavusios Utenos rajono komandos iškovojo prizines vietas ir pateko į finalines varžybas. Zonos nugalėtojais tapo Utenos miesto krepšinio veteranų ir moterų, šaškių, stalo teniso komandos, Leliūnų seniūnijos virvės traukikai. Antrąsias vietas iškovojo Utenos miesto krepšininkai, futbolininkai bei tinklininkai ir tinklininkės. Trečiąsias vietas laimėjo Utenos  miesto šachmatų ir Utenos seniūnijos smiginio atstovai. Seniūnų varžybose laimėjo Alantos seniūnas Aidonas Užubalis, antras Leliūnų seniūnas Renaldas Būga.
Finalinės XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių varžybos vyks rugsėjo 21 dieną Gargžduose.

Joomla templates by a4joomla