krepsinis1
krepsinis2
krepsinis3

Paskutinėmis vasaros dienomis Alytuje vyko jau tarptautinis krepšinio turnyras, skirtas Jurgitos Štreimikytės- Virbickienės bei Alytaus SRC taurei laimėti. Kiekvienais metais šis turnyras tampa vis populiaresnis ir masiškesnis. Šiais metais dalyvavo 10 komandų, trejose amžiaus grupėse.
Atidarymo metu jaunosioms sportininkėms gražių žodžių negailėjo Jurgita Štreimikytė- Virbickienė, linkėdama jaunimui bendrauti, draugauti, sistemingai sportuoti, sveikai gyventi, turiningai leisti laisvalaikį.
Jaunesniųjų mergaičių (gim. 2004-2005 m.) amžiaus grupėje dalyvavo 4 komandos: Marijampolės ŽSM, Panevėžio KKSC, Utenos DSC ir Alytaus SRC komandos. Čia fortūna nusišypsojo turnyro naujokėms- Utenos DSC merginoms (trenerė Eglė Žygelytė), antroje vietoje liko Panevėžio KKSC (trenerė Ilona Rimšienė), trečioje Alytaus SRC komanda (trenerė Egidija Paužuolienė), ketvirtosios- Marijampolės ŽSM krepšininkės (treneris Stasys Žaliabarštis).
Utenos DSC komandoje žaidė: Eva Pernavaitė, Urtė Steponėnaitė, Gelija Bartaškaitė, Arminta Petraitytė, Otilija Beinoraitė, Kamilė Rusteikaitė, Indrė Gasiulytė, Laura Stankelytė, Toma Didžgalvytė, Vytė Treinytė, Austėja Valiulytė, Melita Tarutytė.