IMG_8081
IMG_8086
IMG_8094
01/26

Utenoje A. Šapokos stadiono tinklinio aikštelėje vyko atviros Utenos miesto parko tinklinio varžybos, skirtos LSD „Žalgiris“ prizams laimėti. Vyrų grupėje varžėsi šešios komandos iš Utenos, Molėtų, Ignalinos. Moterų grupėje – keturios komandos iš Utenos, Kupiškio.
Vyrų grupėje kovo vyko pogrupiuose, po dvi stipriausias komandas pateko į pusfinalius, kur „Baseino“ komanda 2:0 įveikė „Utenos“ komanda ir „Sunki diena“ 2:0 įveikė „Ešerio“ komanda. Dėl trečios vietos susitiko svečiai iš Molėtų „Ešerio“ komanda ir „Utenos“ komanda. Po atkaklios kovos rezultatu 2:0 nugalėjo uteniškiai, kurie iškovojo bronzos medalius (Mantas Valunta, Šarūnas Pūras, Dominykas Juodka, Artas Kuzmenko). Dėl pirmosios vietos susitiko „Sunki diena“ komanda iš Ignalinos ir „Baseino“ komanda iš Utenos. Vyko atkakli kova kur tik kelių tašku skirtumu (16:14; 15:12) pirmąją vietą ir LSD „Žalgiris“ taurę iškovojo svečiai iš Ignalinos, komanda „Sunki diena“ (Vytautas Kisielius, Andrius Grinevičius, Ruslanas Pavkinas), sidabro medalius iškovojo „Baseino“ komanda (Edmundas Pelėda, Aistis Juočepis, Tomas Mackonis).
Moterų grupėje kovojo keturios komandos rato sistema. Atkakli kova vyko dėl trečios vietos, kur susitiko komanda iš Utenos „FRESH“ ir „KTVM mokinės“ (Kupiškis), šiose varžybose prireikė trečių varžybų po kurių paaiškėjo, kad trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo „FRESH“ (Ieva Gineitytė, Greta Jekovleva, Ieva Kvietkauskienė). Kovoje dėl pirmosios vietos susitiko „Utena“ ir komanda iš Kupiškio „KTVM Mokytojos“. Pirmosios vietos laimėtojos paaiškėjo tik po trečių varžybų, kur aukso medalius ir LSD „Žalgiris“ taurė iškovojo „Utenos“ komanda (Irma Maigienė, Inga Valuntė, Aušra Kisieliūtė). Sidabro medaliais pasipuošė svečiai iš Kupiškio „LTVM Mokytojos“ (Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė, Rūta Šilinytė).