Kovo 21 dieną Utenos daugiafunkciame sporto vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šaškių varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

Pradinių mokyklų „A“ grupėje nugalėjo Aukštakalnio pradinės mokyklos komanda, kuriai atstovavo Emilijus Jarašiūnas, Kajus Paškauskas, Simonas Bartkus, Goda Bukauskaitė. Antrąją vietą užėmė Vyturių progimnazija, treti liko Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius.

„B“ grupėje nugalėjo Saldutiškio pagrindinės mokyklos komanda: Augustinas Basys, Ieva Lamauskaitė, Austėja Biriukaitė, Mingailė Trinkūnaitė. Antri buvo mokykla – vaikų darželis „Eglutė“, treti R. Šaltenio progimnazijos šaškininkai.

Progimnazijų grupėje nugalėjo Krašuonos progimnazijos komanda: Eimantas Gruodis, Ernestas Petrėnas, Mintaras Jackūnas, Simona Katinaitė. Antrą vietą užėmė R. Šaltenio progimnazija, trečiąją - Vyturių progimnazija.

Gimnazijų grupėje nugalėjo A. Šapokos komanda: Armintas Pakenis, Karolis Trinkūnas, Dominykas Veclovas, Ieva Korsakaitė. Antri liko „Saulės“ gimnazijos sportininkai.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais.