II_vieta
III_vieta
IMG_1103
1/4

Jau šešioliktą kartą vyksta krepšinio varžybos, skirtos Utenos rajono savivaldybės mero taurei laimėti.
Šiais metais turnyre dalyvavo 14 komandų. Varžybos vyko olimpine sistema. Atkaklios kovos vyko jau aštunfinalyje, kur susitiko 2018 metų finalo komandos („Užpaliai“- „Utenos Policija“), kur nugalėjo užpaliečiai, kurių ketvirtfinalyje laukė pajėgi „UTA-Juventus“ komanda. Pajėgesni buvo „Užpalių“ krepšininkai, kurie varžovus įveikė rezultatu 94:82.
Pirmame pusfinalyje po pratęsimo „Autoremota-RL Gym“ 95:88 įveikė „Sporto vilkus“ ir pirmieji pateko į finalą. Antrame pusfinalyje tik 2 taškų skirtumu 89:87 praeitų metų taurės laimėtojai užpaliečiai įveikė BC „Žynys“ komandą.
Ir taip dėl trečiosios vietos susitiko „Sporto vilkai“ – BC „Žynys“. Atkaklią kovą po pratęsimo rezultatu 98:94 laimėjo „Sporto vilkai“. Bronzos medalius iškovojo:Algirdas Rukšėnas, Rokas Žukauskas, Benas Pelėda, Deimantas Bartaškas, Edvinas Šaltenis, Mantas Šveckus, Emilis Trinkūnas, Marius Rudokas, Tomas Kazickas, Donatas Gruodis, Paulius Katinas.

Pagrindiniame finale daugkartiniai šių varžybų nugalėtojai „Užpaliai“ susitiko su „Autoremota- RL Gym“ komanda, kuri į finalą pateko pirmą kartą.
Pajėgesni buvo „Užpalių“ krepšininkai, kurie varžovus įveikė rezultatu 99:77 ir penktą kartą iškovojo Utenos rajono savivaldybės mero taurę. Taurės laimėtojais tapo: Paulius Martinonis, Tomas Mackonis, Tomas Markevičius, Mindaugas Šeduikis, Andrius Iljinas, Benas Steponėnas, Jonas Elvikis, Aurimas Malinauskas, Tadas Vaškelis, Eimantas Žičkus, Andrius Mikučionis, Paulius Kutka, Tautvydas Milys, Paulius Vaškelis, komandos treneris Gintaras Kručkauskas.
Sidabro medalius laimėjo: Mindaugas Deveikis, Andrius Kolesnikovas, Aurelijus Kazlauskas, Vaidas Juozelskis, Evaldas Norkūnas, Donatas Vaickus, Nerijus Vilūnas, Donatas Bikelis, Mindaugas Didžgalvis, Raimundas Leipus, Martynas Maniušis, Andrius Vaičius, Justas Guobužas, Lukas Bendikas.
Turnyro rezultatyviausiu žaidėju pripažintas Tomas Mackinis (Užpaliai“), naudingiausiu- Martynas Maniušis (Autoremota-RL Gym). Geriausi finalo komandų žaidėjai: Užpalių – Benas Steponėnas, Autoremota-RL Gym – Donatas Vaickus, Sporto vilkai – Edvinas Šaltenis, BC Žynys – Nojus Vaikšnoras.
Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti rajono savivaldybės mero taurėmis, medaliais. Turnyro finalo dalyviams klubas RL Gym skyrė abonementus į sporto klubą.