Vasario 13 d. Utenos DSC vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių futbolo 5x5 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose dalyvavo penkios komandos: Vyturių, R. Šaltenio progimnazijos, Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius, Aukštakalnio pradinė mokykla, M/D „Varpelis“.
Kovoje dėl trečiosios vietos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus ir M/D „Varpelis“ komandos surinko vienodai taškų. Pagal įmuštų ir praleistų įvarčių santykį trečioji vieta atiteko Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus komandai. Antrąją vietą  iškovojo Vyturių progimnazija. Nugalėtojais tapo Aukštakalnio pradinės mokyklos komanda, kurioje žaidė Mangirdas Daujotis, Aironas Katinas, Simonas Vinšiūnas, Joris Bagdonavičius, Emilis Jankauskas, Adomas Galinis, Benas Šapola, Nojus Žulys, komandos vadovė Jurgita Jankauskaitė.
Komanda nugalėtoja apdovanota taure ir diplomu, komandos prizininkės – medaliais, diplomais. Komandų žaidėjai, iškovoję prizines vietas apdovanoti medaliais ir diplomais.