Sausio 17 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šachmatų varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.
Pirmieji varžybas pradėjo jauniausieji mokiniai- pradinukai iš Aukštakalnio pradinės m-klos, Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus, R. Šaltenio progimnazijos ir mokyklos- vaikų darželio „Eglutės“. Vyko įnirtinga kova, kur buvo laimėjimų, pralaimėjimų ir lygiųjų. Po sužaistų trijų ratų paaiškėjo, kad pirmąją vietą ir Utenos DSC taurę iškovojo mokyklos- vaikų darželio „Eglutės“ komanda: Emilis Petronis, Kipras Paulauskas, Eimantas Ančius, Adrija Dūdėnaitė, komandos vadovė Valda Venclovienė. Antrąją vietą vieno taško skirtumu iškovojo Aukštakalnio pradinė mokykla, trečiąją- Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius, ketvirtąją- R. Šaltenio progimnazija.
Po pradinukų prie šachmatų lentų susėdo ir progimnazijų bei gimnazijų atstovai. Progimnazijų grupėje pirmąją vietą iškovojo R. Šaltenio progimnazijos atstovai: Tomas Babelis, Domas Leipus, Ainoras Ruskonis, Deimantė Puodžiukaitė, komandos vadovė Alma Ažalienė.
Gimnazijų grupėje pirmąją vietą iškovojo A. Šapokos I komanda: Dominykas Venslovas, Karolis Trinkūnas, Armintas Pakenis, Ieva Korsakaitė, komandos vadovas Antanas Matulis.