SVEIKINAME!!!

Utenos DSC krepšininkes (trenerė Eglė Žygelytė) Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U14 čempionate, iškovojus bronzos medalius.

Straipsnis MKL puslapyje: U14 bronzą po dramatiškos kovos iškovojo uteniškės

LIDL – MKL U14 mergaičių čempionato rungtynėse dėl 3-iosios vietos virė tikra drama, o pergalę šventė ir bronzos medaliais pasidabino Utenos DSC ekipa, kuri 69:68 (16:9, 20:19, 16:17, 17:23) palaužė Panevėžio KKSC – KK Liepa krepšininkes.
Dvikovos pradžia didelės intrigos nežadėjo ir Eglės Žygelytės auklėtinės greitai įgijo dviženklę persvarą (32:18), o dar trečiojo kėlinio viduryje užtikrintai pirmavo – 46:34.
Ilonos Rimšienės auklėtinės laimėjo atkarpą 11:2 (45:48), tačiau prieš lemiamą ketvirtį dar buvo besivejančių vaidmenyje – 45:52.
37-ąją mačo minutę Austėja Rauckytė sumažino Panevėžio ekipos atsilikimą iki dviejų taškų (61:63), tačiau tuomet uteniškės pelnė penkis taškus be atsako (68:61) ir paliko Aukštaitijos komandai dvi minutes išsigelbėti.

Prasidėjus finalinei rungtynių minutei ta pati A. Rauckytė sumažino atsilikimą iki trijų taškų (65:68), tačiau, likus 4 sekundėms iki dvikovos pabaigos, Eva Pernavaitė įmetė vieną baudos metimą ir Utenos DSC tapo nebepavejama (69:65). A. Rauckytės pataikytas tritaškis mačo baigties nepakeitė – 68:69.
Nugalėtojas į pergalę atvedė E. Pernavaitės ir Gelijos Bartaškaitės tandemas. Pirmoji pelnė 31 tašką, atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau 15 kartų suklydo. G. Bartaškaitė surinko 20 taškų, atkovojo tiek pat kamuolių ir 8 sykus suklydo.
Panevėžiečių ekipoje išsiskyrė A. Rauckytė, pelniusi 26 taškus. Krepšininkė taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo bei 7 sykius perėmė kamuolį.

Panevėžio KKSC: A. Rauckytė 26 (10/22 dvit., 3/8 baud., 6 rez. perd., 6 kld., 7 per. kam.), G. Jusytė 10 (10 atk. kam.), G. Jokubonytė 9 (3/12 dvit.).

Utenos DSC: E. Pernavaitė 31 (10/18 dvit., 11/14 baud., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 15 kld., 5 per. kam.), G. Bartaškaitė 20 (7/18 dvit., 6/6 baud., 20 atk. kam., 8 kld.), U. Steponėnaitė 7 (11 atk. kam.).